ovaj forum je gubljenje vremena...niko ga ne posecuje

ivan

ovaj forum je gubljenje vremena...niko ga ne posecuje

Post by ivan »

forum je sranje
Guest

Re: ovaj forum je gubljenje vremena...niko ga ne posecuje

Post by Guest »

ivan wrote:forum je sranje

Razumela bih da si dao neku smislenu primedbu ili sugestiju.
Od svih nas zavisi rad ovog foruma.
Za mene je predstavljalo prijatno iznenadjenje kada sam ga "otkrila".
User avatar
Dr.Aculla
Forumski student
Posts: 5
Joined: Thu Feb 03, 2005 4:39 pm

Post by Dr.Aculla »

Forum je super ideja, samo treba raditi na tome da se komentarisanje o ispitima sa email liste prebaci na ovaj forum!
Guest

Post by Guest »

Nije u redu da das takvu glupu konstataciju da ovaj forum ne valja. Meni je licno pomogao u par navrata, i mislim da se formira kao jedna jako korisna baza podataka, za postojece i buduce generacije.
gost

mozda

Post by gost »

mislim da forum nije "sranje".kada bi svi ispisali samo profesore kod koih smo polagali do sada(valjda smo polagali) kakvi su ,sta traze ,sta uciti..itd...imali bi gomilu informacija..sama konstatacija da nevalja nije na mestu.mislim da kolega kome nevalja forum treba da se potrudi i sa nama nesebicno podeli svoje iskustvo o ispitima od prve do seste godine...kao i da svaki ucesnik foruma ima zadatak da ukljucuje kolege jer se za forum nezna..samim tim ce biti informacija..kao i da sve sto ljudi pitaju ostaje na forumu a ne u licnom mailu jer kada mi zavrsimo infor. ce trebati i mladjima..pa kolege izvolite,nadam se da se slazete..
miljan
Site Administrator
Posts: 56
Joined: Fri Dec 19, 2003 12:52 am

Post by miljan »

Namerno sam ostavio ovu poruku, mada mi je prvi reflex bio da je obri
gost

????????" miljane" ,"miljane"..bas si vr

Post by gost »

podstaci ljude da razmenjuju infor. moze i na mnogo jednostavniji,kreativniji i domisljatiji nacin nego isprovocirati ih..recimo da vi u malo "obavestite ljude"... sta mislite o tome...sto bi mladi rekli da se "marketinski date u promet"
miljan
Site Administrator
Posts: 56
Joined: Fri Dec 19, 2003 12:52 am

Post by miljan »

Naravno, moje cimanje je i
User avatar
ceca
Forumski student
Posts: 7
Joined: Thu May 04, 2006 9:23 pm

zar ne bi bilo lepo..

Post by ceca »

kad bi bili solidarni i pisali više na ovom forumu, savetovali i pomagali više?
miljan
Site Administrator
Posts: 56
Joined: Fri Dec 19, 2003 12:52 am

Post by miljan »

Naravno...to bi bilo odlično...počni da pišeš više, savetuješ i pomažeš...90% ljudi ovde traži pomoć, a veoma malo ljudi se odluči da posle ispita napiše nešto o istom i da odgovori ljudima koji traže pomoć...to je problem...
User avatar
Eoja
Forumski student
Posts: 46
Joined: Tue Apr 06, 2004 9:05 am

Post by Eoja »

Mozda bi forum trebalo malo vise promovistai, sta znam, mene mnogo nervira kad pitam nesto i stigne zakasneli odgovor ili uopste ne stigne :roll:
User avatar
johnatans
Forumski student
Posts: 67
Joined: Thu Nov 30, 2006 3:34 pm

Post by johnatans »

to bi bilo najbolje kada bi forum bio na sajtu faxa...ovako propada sa manje od jednim posetiocem :cry: dnevno...
User avatar
Ivan
Forumski stažista
Posts: 113
Joined: Sun Oct 23, 2005 6:44 pm

Post by Ivan »

miljan wrote:Naravno, moje cimanje je i�lo dotle da sam poku�ao da stupim u kontakt sa nadle�nima iz studenstske organizacije, ali su me iskulirali (izgleda da su prezauzeti)...Ideja mi je bila da ovaj forum spojim sa zvaničnom prezentacijom fakulteta... ili bar da dobijem prostor za forum

Otvoreni smo za sve predloge...I za�to ka�e� vi? Za�to misli� da ja imam veću korist od tebe da razvijam ovaj forum i bazu...
ako se spoji sa sajtom fakulteta, poruke o tome kako ko ispituje i kakav je na ispitu bi morale da budu obrisane... a takve poruke čine 80% ovog foruma.

A to što mnogi više vole samo da se koriste informacijama bez toga i da nešto doprinesu, je druga stvar.

Šta bi na kraju sa onim prebacivanjem na IPB?
User avatar
Zaki
Forumski student
Posts: 60
Joined: Wed Feb 07, 2007 2:05 pm

Post by Zaki »

Samo zelim da kazem da je forum veoma koristan i meni i mojim prijateljima, ali veliki je probleme sto se podaci ne osvezavaju tj. neki su stari godinama.
Nadam se da mozemo da apelujemo na kolege da posle ispita odvoje par minuta i objektivno napisu svoje misljenje.
Hvala unapred!!! :lol: :lol: :lol:
User avatar
Zaki
Forumski student
Posts: 60
Joined: Wed Feb 07, 2007 2:05 pm

Post by Zaki »

Takodje, izludjeje me kad i po vise puta postavim pitanje a niko ne odgovori!!! Molim koleginice i kolege da budu malo azurniji, pa to je samo pet minuta vremena!!!
User avatar
Maximus
Forumski student
Posts: 5
Joined: Tue Feb 20, 2007 4:28 pm
Location: BG

Post by Maximus »

Zaki wrote:Takodje, izludjeje me kad i po vise puta postavim pitanje a niko ne odgovori!!! Molim koleginice i kolege da budu malo azurniji, pa to je samo pet minuta vremena!!!
Ma keve ti.... :? Kada si dobila odgovor od mene odmah si pocela da uvrces oci, a postavio sam precizan odgovor! Zato mojne da qkas, jasno?! 8) A vala i pitanje ti je bilo.... :shock:
User avatar
Ekatarina_
Forumski student
Posts: 5
Joined: Mon Apr 16, 2007 3:07 am

Post by Ekatarina_ »

Bilo bi lepo...kada bi na download sekciji ubacili i knjige... što naše, što strane, kao što su kolege iz Hrvatske na svom forumu uradile. kada bi ubacili više tema...
User avatar
nemanja85
Forumski student
Posts: 1
Joined: Thu May 03, 2007 7:46 pm
Location: Arandjelovac/Beograd
Contact:

Post by nemanja85 »

Pomaze Bog, :D

mozda bi bilo dobro da ubacite neke teme nevezano za fakultet, kolegama bi bilo zanimljivije, cesce bi posecivali forum a i u takvoj atmosferi se lakse radi...

Pozdrav sa etf-a!
User avatar
STF
Forumski student
Posts: 86
Joined: Sat Jun 09, 2007 12:00 am

Post by STF »

Koliko ljudi sa faxa uopste i zna da ovaj forum postoji!?
+Posecenost je mizerna jer su ciljna grupa samo ljudi sa medicine.
User avatar
johnatans
Forumski student
Posts: 67
Joined: Thu Nov 30, 2006 3:34 pm

Post by johnatans »

STF wrote:Koliko ljudi sa faxa uopste i zna da ovaj forum postoji!?
+Posecenost je mizerna jer su ciljna grupa samo ljudi sa medicine.
ISKRENO JA NE ZNAM NIKOGA... :cry:
Post Reply