ovaj forum je gubljenje vremena...niko ga ne posecuje

User avatar
NKSAMSJ
Forumski student
Posts: 67
Joined: Mon Feb 27, 2006 12:53 pm
Location: Изнад истока и запада.

Re: ovaj forum je gubljenje vremena...niko ga ne posecuje

Post by NKSAMSJ »

посећују,само што не остављају поруке
Image
11 на форуму :)
ImageImageImageImageImage
Attending

nove kategorije,teme...itd.

Post by Attending »

NKSAMSJ wrote:посећују,само што не остављају поруке

11 на форуму
посећују,само што не остављају поруке
Image
11 на форуму :)
upravo tako

a,ako zelimo da se jos vise 'rasiri' i ima jos vise clanova,treba uvesti jos kategorija kao npr.: za one koji razmisljau da upisu med.fax., za lekare koji su na posledipl., za one koji su tek dipl.i neznaju sta ce sa sobom, za one koji mozda hoce da pale iz nase nam zemlje jedine, za one koji zele da pricaju o zanimljivim slucajevima iz prakse i na taj nacin uce jedni od drugih...itd.
smatram da forum ne treba da se svede samo na ispite i ispitivace!

i naravno,malo vise kolegijalnosti u smislu ostavljanja utisaka o ispitivacu posle ispita ne bi bilo na odmet!
User avatar
pssst
Forumski student
Posts: 39
Joined: Sun Jul 22, 2007 12:55 am

Re: zar ne bi bilo lepo..

Post by pssst »

SLAZEM SE.ljudi,PROBUDITE SE!
User avatar
Brko
Forumski student
Posts: 20
Joined: Mon Mar 12, 2007 1:55 pm

Re: zar ne bi bilo lepo..

Post by Brko »

TACNO TAKO!!!! PA ,I JA SE SLAZEM ..... :lol: :lol: :lol:
User avatar
NKSAMSJ
Forumski student
Posts: 67
Joined: Mon Feb 27, 2006 12:53 pm
Location: Изнад истока и запада.

Re: zar ne bi bilo lepo..

Post by NKSAMSJ »

па било би лепо.........
али и модератори и корисници би требало мало да се потруде,а не да очекују да нко други заврши посао уместо њих... :D
ImageImageImageImageImage
User avatar
Kikica23
Forumski student
Posts: 14
Joined: Thu Mar 29, 2007 2:10 pm

Re: ovaj forum je gubljenje vremena...niko ga ne posecuje

Post by Kikica23 »

Koliko sam mogla da primijetim,forum je u poslednjih pola godine sve posjeceniji i koristi ga sve vise ljudi sa naseg faxa. To sto ne ostavljaju postove je vec pitanje nekolegijalnosti. Zavrsila sam u decembru pa sam danas napisala impresije sa ispita iz sudske i higijene i nisam jedina koja je retroaktivno komentarisala ispitivace. Ima dosta kolega koji pristupaju ovom sajtu odgovorno. Dakle,ne treba generalizovati,ali ne treba ni biti neazuran prema necemu sto je apsolutni benefit za sve studente.
Pozz
User avatar
nano-oneesan
Forumski student
Posts: 52
Joined: Wed Apr 09, 2008 4:42 pm

Re: ovaj forum je gubljenje vremena...niko ga ne posecuje

Post by nano-oneesan »

bila sam izuzetno rezervisana sto se tice bilo kakvog kontakta sa netom i informisanoscu putem naseg sajta jer je apsolutno nepouzdan jer obavestenja dosta kasne i postaju naravno ne upotrebljiva.Ali dosta mi je trebalo da nadjem ovaj forum.Nasla sam ga pukim slucajem ne znam ni ja kako.Nalazim se na listi studenata primam mejlove svakog dana i pravo je otkrovenje videti da nesto radi.Ne radi sve npr one adrese studenskog parlamenata za bolji kontakt sa studentima.Odgovor naravno nisam dobila,opravdavam ih izborima(sto nije istina).
Da li bi mozda obavesteje o postojanju foruma moglo dase npr stavi na sajt SUMCS-a? Ili vec negde drugde gde je to moguce?
Jer je extra i ljudi treba da znaju da ovakava stvar stvarno postoji!
U svetu postoji jedno carstvo u kome caruje drugarstvo.Tamo su kuce od COKOLADE i pozori su od MARMELADE.
User avatar
Eoja
Forumski student
Posts: 46
Joined: Tue Apr 06, 2004 9:05 am

Re: ovaj forum je gubljenje vremena...niko ga ne posecuje

Post by Eoja »

Na sajtu SUMCa vec postoji obavestenje i direktno preusmeravanje na medforum =)
User avatar
Bad_Boy
Forumski student
Posts: 38
Joined: Fri Jul 18, 2008 12:11 am

Re: ovaj forum je gubljenje vremena...niko ga ne posecuje

Post by Bad_Boy »

Ma ajde bre.... tupio i istupio sam tastaturu cukajuci na SUMC-ovom forumu... davao ideje, pricao sta kako... i nista.... prema tome, DOSTA BRE VISE pisanja kako, zasto, sta bi trebalo... prvo skoci pa kazi hop....
User avatar
ŽELJKO PRVAK SVETA
Forumski specijalista
Posts: 318
Joined: Tue Dec 04, 2007 4:37 pm

Re: ovaj forum je gubljenje vremena...niko ga ne posecuje

Post by ŽELJKO PRVAK SVETA »

Adresa sajta ova sa www.belimantil..... je jako skaradna i glomazna. Ne znam zašto više ne radi ona stara medforum.tk. Ja sam hteo da otvorim jednu adresu koja je u formi xxx.co.cc i da preusmerim na sajt foruma ali ne znam da li planirate da forum ostane na ovoj adresi na kojoj je sad jer ako biste ga ponovo preselili nestalo bi i moje preusmerenje. Zato molim administratore da besplatno otvore sajt na www.co.cc koji će glasiti, na primer www.medicina.co.cc i da preusmere na ovaj forum pa da opet zalepe papir sa adresom tamo u silosu gde stoji sada ona nevažeća adresa. Tako će forum biti posećeniji.
User avatar
dradmin1
Site Administrator
Posts: 1531
Joined: Sun Nov 02, 2008 1:31 pm

Re: ovaj forum je gubljenje vremena...niko ga ne posecuje

Post by dradmin1 »

Adresa za pristup forumu je:
medforum.belimantil.info

Tako se direktno pristupa forumu! Nadam se da je zgodnije!
User avatar
dradmin2
Site Administrator
Posts: 388
Joined: Sun Nov 02, 2008 1:31 pm
Contact:

Re: ovaj forum je gubljenje vremena...niko ga ne posecuje

Post by dradmin2 »

najlakse je da u google-u otkucas medforum i kliknes na link...ne vidim sto bi se otvaralo na desetine preusmeravanja za jedan forum...na kraju niko ne bi znao koja je adresa...ovako imas google, probaj ovo sto sam ti savetovao i mislim da je problem resen...
a stvarno ne vidim sto je medforum.belimantil.info glomazno???... ili recimo samo belimantil.info pa kliknes na link za forum...ne kapiram sta je glomazno u svemu tome??? :shock:
Image
Image
User avatar
Hot_Chip
Forumski student
Posts: 100
Joined: Wed Jun 11, 2008 11:58 am

Re: ovaj forum je gubljenje vremena...niko ga ne posecuje

Post by Hot_Chip »

Forum je malkice zakrzljao u poslednje vreme....vidim aktivni su samo oni koji polazu internu i hirurgiju....i Bolonjci koji se najvise raspituju kad im je potvrda ovoga i onoga i kada su im termini ispita....koliko vidim niko vise ne razmenjuje iskustva o profesorima, kao u fazonu, sta je napisano, napisano je.....potpuno mrtvilo, ovi iz trece godine nisu pomenuli nekog profesora mesecima....o cemu se radi?! ....neki profesori se ne pominju vise od godinu dana.... ljudi, hajde se malo aktivirajte, pliz! ....ja se javljam kad polozim neki ispit! :lol: ....pozdrav! :idea:
User avatar
ANNIE
Forumski student
Posts: 53
Joined: Wed Apr 23, 2008 8:27 pm

Re: ovaj forum je gubljenje vremena...niko ga ne posecuje

Post by ANNIE »

sta se desava sa forumom u poslednje vreme??????????????
gde nestadose postovi od juce?
User avatar
dradmin1
Site Administrator
Posts: 1531
Joined: Sun Nov 02, 2008 1:31 pm

Re: ovaj forum je gubljenje vremena...niko ga ne posecuje

Post by dradmin1 »

Postovi od juce su bekapovani, nisu nestali...
Problem je nastao zbog hosting provajdera kome je oboren server (objasnio sam juce, ali je i taj posto nestao). Sada je uradjen restore, i sve je vraceno na stanje pre tog "hakerskog napada", pa zato nema poruka od juce.
Ponavljam, te poruke su sacuvane, i ja cu se potruditi da to sve vratim, samo da se stabilizuje malo situacija sa tim serverom.
User avatar
ANNIE
Forumski student
Posts: 53
Joined: Wed Apr 23, 2008 8:27 pm

Re: ovaj forum je gubljenje vremena...niko ga ne posecuje

Post by ANNIE »

ok.
User avatar
housewife
Forumski student
Posts: 5
Joined: Fri Aug 14, 2009 6:58 pm

Re: zar ne bi bilo lepo..

Post by housewife »

UPRAVO SAM POPIZDELA JER,NPR INFORMACIJE O NEKOM ISPITIVACU POGLEDA I PO 3000 LJUDI,A POSTOVA JE 15,ZNACI OD 3000 LJUDI,15 SE UDOSTOJI DA BUDE KOLEGIJALNO I FER,PA PODELI SVOJA ISKUSTVA SA DRUGIMA KOJA BI BILA OD POMOCI.JA CAK KORISTIM 2 ACCOUNT/A HOUSEWIFE I JELICA18
User avatar
xechasiar
Forumski specijalista
Posts: 628
Joined: Wed Mar 13, 2024 9:27 am

Re: ovaj forum je gubljenje vremena...niko ga ne posecuje

Post by xechasiar »

Post Reply