Pisanje rada

Post Reply
User avatar
amyy112
Forumski student
Posts: 49
Joined: Sat Sep 19, 2009 4:15 pm

Pisanje rada

Post by amyy112 »

Gledala sam forum i nas sajt ali nisam mogla da nadjem ono sto mi treba, pa ako moze neko od kolega da mi ukratko napise neko "uputstvo" za pisanje rada, kako naci temu, profesora, u sustini kako poceti, za nas koji za sada imamo samo zelju a ne znamo sta dalje :) hvala unapred :)

p.s.Nisam znala gde da postavim pitanje, pa rekoh ovde ce najmanje smetati.
User avatar
Ceftriaxone
Moderator
Posts: 414
Joined: Wed May 30, 2007 4:24 pm
Location: Београд

Re: Pisanje rada

Post by Ceftriaxone »

Дај ми мејл

Sent from my GT-N7100
User avatar
legenda
Forumski specijalizant
Posts: 226
Joined: Wed Oct 21, 2009 12:54 pm
Location: Београд
Contact:

Re: Pisanje rada

Post by legenda »

А у бре Ceftriaxone, помислиће људи да је бављење научним радом нешто строго конспиративно, готово чиста секта...

Колегинице amyy112, најбоље ти је да одеш код неког доцента за тему и менторство. Они су најрасположенији за сарадњу.

Што се тиче теме, ако хоћеш да пишеш рад из психијатрије о питањима идентитета, чисто за неку идеју о тој теми, можеш погледати http://www.e-novine.com/entertainment/e ... ezije.html. Могу ти збавити сву потребну литературу, ако се одлучиш за ту тему.

Упуство за писање научног рада имаш на Сајту студената медицине, у одељку Научни рад.

Немој уопште да се изненађујеш што на овом сајту ниси нашла одговоре на ово што те занима. Светлост науке је овде не само непознаница, већ и нешто врло омражено. Зато ти и нисам послао линк до упуства за писање научног рада. Изгуглај то упуство.

Поздрав
Све причајући лепу причу о Европи.. одведоше нас у Африку.
"Један сексуални партнер за цео живот"
Учите децо, дан и ноћ. Знање је сила, знање је моћ. Ко учити неће, тај не може проћ.

:arrow: Да ли је паметнији Суботић као Dr или Др?
User avatar
xechasiar
Forumski specijalista
Posts: 628
Joined: Wed Mar 13, 2024 9:27 am

Re: Pisanje rada

Post by xechasiar »

Post Reply