Izgubljen indeks!!!!!!!!

Post Reply
User avatar
dejanfraj
Forumski student
Posts: 10
Joined: Fri Jan 15, 2010 9:32 pm

Izgubljen indeks!!!!!!!!

Post by dejanfraj »

Da li neko zna kakva je procedura kada se izgubi indeks!!??? Hvala unapred.......
User avatar
nikolav
Site Administrator
Posts: 1186
Joined: Sat Sep 10, 2005 12:36 am

Re: Izgubljen indeks!!!!!!!!

Post by nikolav »

Moraš da ga objaviš nevažećim u Službenom glasniku/listu šta li već, fakultet ti izdaje novi, plaćaš neku bezobraznu sumu po godini, itd. Idi u studentsku službu, sve će ti objasniti...
"It seems to me that if you or I must choose between two courses of thought or action, we should remember our dying and try so to live that our death brings no pleasure on the world." John Steinbeck
User avatar
dejanfraj
Forumski student
Posts: 10
Joined: Fri Jan 15, 2010 9:32 pm

Re: Izgubljen indeks!!!!!!!!

Post by dejanfraj »

Hvala na brzom odgovoru...A , jel znas koliko iznosi ta "bezobrazna suma" po godini , otprilike????
User avatar
nikolav
Site Administrator
Posts: 1186
Joined: Sat Sep 10, 2005 12:36 am

Re: Izgubljen indeks!!!!!!!!

Post by nikolav »

Ne znam stvarno, moja devojka je pre par godina izgubila indeks, mislim da je bilo 2000 po godini, ali nisam siguran...
"It seems to me that if you or I must choose between two courses of thought or action, we should remember our dying and try so to live that our death brings no pleasure on the world." John Steinbeck
User avatar
dejanfraj
Forumski student
Posts: 10
Joined: Fri Jan 15, 2010 9:32 pm

Re: Izgubljen indeks!!!!!!!!

Post by dejanfraj »

A , jel mora da se ide od profesora do profesora da upisujes ocene ili oni to imaju sve na jednom mestu???
User avatar
nikolav
Site Administrator
Posts: 1186
Joined: Sat Sep 10, 2005 12:36 am

Re: Izgubljen indeks!!!!!!!!

Post by nikolav »

Ne, to će ti tetke iz dekanata sve same upisati, na osnovu prijava u dosijeu i ocena u računaru. Jedino ako ti fali neka prijava (isto kao kod otvaranja dosijea na kraju studija), onda moraš da ideš na dotičnu katedru da ti popune novu.
"It seems to me that if you or I must choose between two courses of thought or action, we should remember our dying and try so to live that our death brings no pleasure on the world." John Steinbeck
User avatar
dejanfraj
Forumski student
Posts: 10
Joined: Fri Jan 15, 2010 9:32 pm

Re: Izgubljen indeks!!!!!!!!

Post by dejanfraj »

Hvala puno! Spasao si me da bar malo mirnije odspavam.
User avatar
nikolav
Site Administrator
Posts: 1186
Joined: Sat Sep 10, 2005 12:36 am

Re: Izgubljen indeks!!!!!!!!

Post by nikolav »

Nema na čemu, bez brige... jedino što će te olakšati za par hiljada :violence-uzi:

Doduše, moram da ti ispričam jednu (valjda) istinitu priču, jedna koleginica je imala problem prilikom otvaranje dosijea na kraju, falila joj je prijava iz derme. Otišla na dermu kod Nikolića da joj popuni novu prijavu, na osnovu knjige ispita, kad se ispostavilo da devojke uopšte nema u knjizi. Ovaj nije hteo na osnovu ocene i svog potpisa u indeksu da joj popuni prijavu, pa je morala ponovo da polaže ispit, nekoliko godina posle već položenog :lol:!
"It seems to me that if you or I must choose between two courses of thought or action, we should remember our dying and try so to live that our death brings no pleasure on the world." John Steinbeck
User avatar
dejanfraj
Forumski student
Posts: 10
Joined: Fri Jan 15, 2010 9:32 pm

Re: Izgubljen indeks!!!!!!!!

Post by dejanfraj »

Hvala Bogu ,nasao sam index...Bio je kod ovih u studentskoj sluzbi.Neko im je doneo.Procedura je sad takva sto placas 1500 din,odjavis u sl.glasniku,ispunis sve semestralne listove,a sve ostalo oni zavrsavaju.Kazu da je to placanje po godini studija bilo do pre tri cetiri godine...Mogao sam da im dam da mi bar ispisu novi index.Bilo bi cool.Pozdrav!
User avatar
Danijela87
Forumski student
Posts: 1
Joined: Sun Jun 13, 2010 6:22 pm

Re: Izgubljen indeks!!!!!!!!

Post by Danijela87 »

Znaci sad je samo 1500din i dobijes novi index i sve kul, ne bitno koja si god? Meni je nestao, a ja na poslednjoj... :(
User avatar
xechasiar
Forumski specijalista
Posts: 628
Joined: Wed Mar 13, 2024 9:27 am

Re: Izgubljen indeks!!!!!!!!

Post by xechasiar »

Post Reply