Fight Club...

User avatar
djomarija
Forumski specijalizant
Posts: 231
Joined: Sat Feb 21, 2009 12:47 am
Location: Mladenovac

Re: Fight Club...

Post by djomarija »

Cef, ja nikad ne impliciram nista, sto se moze videti iz svake moje poruke. Rekla sam tacno ono sto sam htela da kazem: da mi je zanimljivo sto si bas ti izabran za moderatora. To je subjektivan osecaj i zato nema svrhe da bilo kome neko objasnjava zasto mu je nesto zanimljivo. To sto si ti protumacio da ja kritikujem moderaciju apsolutno je tvoja stvar.
Ovom recenicom vezano za izbor moderatora preneo si drugu poruku: da od toliko hiljada ljudi na Forumu samo nekoliko njih sve odredjuje, a da niko drugi ne sme cak ni da iznese predlog. Nemam ja nameru da se bavim biranjem moderatora, ali smatram da su svi clanovi Foruma ravnopravni, kao sto su svi ljudi na svetu ravnopravni, samo sto neki imaju odredjene funkcije. Znam da se admini slazu sa mnom, ali ti, ocigledno, ne.
Elanor, Zeljko odlicno procenjuje osobe. A tebe nije tesko proceniti. Postoje inteligentne i duhovno bogate licnosti i postoje one druge.
Last edited by djomarija on Sun Feb 20, 2011 2:56 pm, edited 1 time in total.
User avatar
djomarija
Forumski specijalizant
Posts: 231
Joined: Sat Feb 21, 2009 12:47 am
Location: Mladenovac

Re: Fight Club...

Post by djomarija »

Ja se povlacim sa ove teme, jer smatram da sa Cefom i Elanor nemam o cemu da pricam. Zao mi je, jer zelim da razgovaram sa svima ostalima, i svakako bih ostala na ovoj temi da ne moram da se smaram dopisujuci se sa ovo dvoje. Ko god hoce pristojno i razumno da razgovara sa mnom, i ko god ima bar nesto pametno da kaze, slobodno neka mi posalje poruku. Svima cu odgovoriti, ali necu vise ni sekund svog vremena da trosim na Cefa i Elanor.
Samo, ako bilo ko uvredi Zeljka, vracam se na temu. Ne treba njega niko da brani, svi znaju da je on u pravu, samo sto to neko hoce da prizna, a neko ne, ali necu dozvoliti da ga smaraju osobe koje nisu vredne paznje.
User avatar
ŽELJKO PRVAK SVETA
Forumski specijalista
Posts: 318
Joined: Tue Dec 04, 2007 4:37 pm

Re: Fight Club...

Post by ŽELJKO PRVAK SVETA »

Marija, ovog puta si dobro procenila stvar... Hteo sam da nekako priđem Elanor, ali ona me je surovo odbila... Nemaš razloga da brineš, nisam njen tip, mojoj nesreći nema kraja... Ti si mi jedina uteha.
User avatar
nikolav
Site Administrator
Posts: 1186
Joined: Sat Sep 10, 2005 12:36 am

Re: Fight Club...

Post by nikolav »

djomarija wrote:Cef, ja nikad ne impliciram nista, sto se moze videti iz svake moje poruke. Rekla sam tacno ono sto sam htela da kazem: da mi je zanimljivo sto si bas ti izabran za moderatora. To je subjektivan osecaj i zato nema svrhe da bilo kome neko objasnjava zasto mu je nesto zanimljivo. To sto si ti protumacio da ja kritikujem moderaciju apsolutno je tvoja stvar.
Pretpostavljam da je ovo bilo upućeno meni, ne Ceftriaxone-u. Pitao sam te zašto misliš da je zanimljivo što je on izabran za moderatora? Misliš da nije trebao da bude izabran na prvom mestu ili misliš da ne obavlja svoju funkciju dobro? U oba slučaja, mene to interesuje jer sam kao administrator foruma na neki način odgovoran za ponašanje moderatora. Stoga, iznesi svoje argumente ili ne impliciraj više.
Ovom recenicom vezano za izbor moderatora preneo si drugu poruku: da od toliko hiljada ljudi na Forumu samo nekoliko njih sve odredjuje, a da niko drugi ne sme cak ni da iznese predlog. Nemam ja nameru da se bavim biranjem moderatora, ali smatram da su svi clanovi Foruma ravnopravni, kao sto su svi ljudi na svetu ravnopravni, samo sto neki imaju odredjene funkcije.
Kako da ti kažem, ali forum nije demokratija. Ovaj forum je privatno vlasništvo i samo i jedino njegov vlasnik ima pravo da radi s njim šta hoće, između ostalog i da bira moderatore. Svako ima pravo da bude moderator, ali odluku ko će biti donosi samo administracija. Što se predloga o radu foruma tiče, svaki korisnik istog ima pravo da iznese bilo kakvu primedbu, predlog i savet, čak postoje i teme samo za to, ali ne vidim da ste se baš pretrgli od pisanja na njima. Jednostavno laž je da niko ne sme da iznese bilo kakav predlog. Kakav si ti to predlog iznela i gde?

http://www.belimantil.info/forum_phpbb3 ... =74&t=4008 (za predloge)
http://www.belimantil.info/forum_phpbb3 ... =74&t=4890 (za kritike)
"It seems to me that if you or I must choose between two courses of thought or action, we should remember our dying and try so to live that our death brings no pleasure on the world." John Steinbeck
User avatar
Ceftriaxone
Moderator
Posts: 414
Joined: Wed May 30, 2007 4:24 pm
Location: Београд

Re: Fight Club...

Post by Ceftriaxone »

Pa putuj igumane niko ti ne brani!

Ja ti nisam nista pisao u vezi sa moderacijom, vec administratori.
Ja kao moderator nemam nikakve privilegije u odnosu na tebe ili bilo kog drugog korisnika foruma. A svakako imam vece obaveze i za mene vazi princip nulte tolerancije. Ako neki forumas za vredjanje dobije upozorenje,ja za tu istu stvar dobijem ban i gubim moderatorsko mesto.
Ako te moderacija zanima,imas admine kojima mozes da se javis.


Meni nikad nije namera da ulazim u konflikte ni sa kim od forumasa,ali kad sam prozvan odgovoricu,kao sto bi svako drugi uradio.

To da li elanor i ja tebe smaramo ili ne je tvoja stvar/problem. Nisam primetio da se iko drugi zali na nas dvoje. Niti da nas iko opominje i kaznjava. A ti si dobila upozorenje..

Ovde svako ima pravo da iznese svoje misljenje...ali ako pristupas sa stavom da je tvoj Zeljko UVEK u pravu, cak i kad to objektivno nije (niko nije uvek u pravu, svi mi gresimo,samo sto neki nemaju hrabrosti ili m... da to priznaju), onda tvoj stav gubi na snazi.




Sent from my HTC Desire using Tapatalk
User avatar
Elanor
Forumski specijalizant
Posts: 239
Joined: Thu Jun 04, 2009 1:58 pm
Location: Beograd

Re: Fight Club...

Post by Elanor »

Za nekoga ko nije vredan paznje Cef i ja je dobijamo u poprilicnim kolicinama :D

Zao mi je Zeljko, jednostavno nije ti dovoljno veliki da zadovolji moje potrebe ;) Tako da iako nije dostojna zamena, verujem da ce Marija biti dovoljno dobra za tebe ;)
I'm too f***in' good, and f***in' proud...
Image
User avatar
Medicinar
Forumski specijalizant
Posts: 250
Joined: Thu Dec 29, 2005 3:21 pm
Location: Београд

Re: Fight Club...

Post by Medicinar »

E ova tema zaista ispunjava svoj smisao...stalno se neko prepucava, a izgleda da je bas to studentima medicine najzanimljivije!
Prvo sam ja opravdano kritikovao kolegu Janjicica, pa je on prozvao ostale kolege, pa ovaj opalio po onom a zatim onaj po adminima i tako u nedogled...a sad vidim Elanor pise "Zao mi je Zeljko, jednostavno nije ti dovoljno veliki da zadovolji moje potrebe." :D
Elanor, kako znas? Videla si? :lol:
"Да би био популаран мораш преузети ризик непопуларности."
User avatar
Elanor
Forumski specijalizant
Posts: 239
Joined: Thu Jun 04, 2009 1:58 pm
Location: Beograd

Re: Fight Club...

Post by Elanor »

Pusti masti na volju, i to neka bude zakljucak price ;)
I'm too f***in' good, and f***in' proud...
Image
User avatar
Vuvuzela
Forumski student
Posts: 17
Joined: Wed Jun 16, 2010 3:21 pm

Re: Fight Club...

Post by Vuvuzela »

Elanor wrote:Za nekoga ko nije vredan paznje Cef i ja je dobijamo u poprilicnim kolicinama :D

Zao mi je Zeljko, jednostavno nije ti dovoljno veliki da zadovolji moje potrebe ;) Tako da iako nije dostojna zamena, verujem da ce Marija biti dovoljno dobra za tebe ;)
Ako ovo nije za ban, onda ne znam sta je?

Ae, nikolav, Cef? Makar neko upozorenje i citiranje pravilnika :ugeek: .
User avatar
Ceftriaxone
Moderator
Posts: 414
Joined: Wed May 30, 2007 4:24 pm
Location: Београд

Re: Fight Club...

Post by Ceftriaxone »

Zasto mene pominjes?
Ako ti neki post smeta imas gore desno report pa prijavi,a admini ce reagovati. Ovaj topic je van mojih nadleznosti.
User avatar
nikolav
Site Administrator
Posts: 1186
Joined: Sat Sep 10, 2005 12:36 am

Re: Fight Club...

Post by nikolav »

Vuvuzela wrote: Ako ovo nije za ban, onda ne znam sta je?

Ae, nikolav, Cef? Makar neko upozorenje i citiranje pravilnika :ugeek: .
Ne lupetaj.
"It seems to me that if you or I must choose between two courses of thought or action, we should remember our dying and try so to live that our death brings no pleasure on the world." John Steinbeck
User avatar
Vuvuzela
Forumski student
Posts: 17
Joined: Wed Jun 16, 2010 3:21 pm

Re: Fight Club...

Post by Vuvuzela »

Spusti se na zemlju! Tamo ti je i mesto!
User avatar
nikolav
Site Administrator
Posts: 1186
Joined: Sat Sep 10, 2005 12:36 am

Re: Fight Club...

Post by nikolav »

Važi, ako ti kažeš...
"It seems to me that if you or I must choose between two courses of thought or action, we should remember our dying and try so to live that our death brings no pleasure on the world." John Steinbeck
User avatar
Ceftriaxone
Moderator
Posts: 414
Joined: Wed May 30, 2007 4:24 pm
Location: Београд

Re: Fight Club...

Post by Ceftriaxone »

Ovo mi odjednom neverovatno lici na nemire na Bliskom Istoku. Opsta pobuna protiv ,,vlasti" :D
Kao da admini i moderatori ugnjetavaju ostale...
User avatar
livadica
Forumski student
Posts: 47
Joined: Fri Jun 26, 2009 10:36 pm
Location: Loch Ness

Re: Fight Club...

Post by livadica »

Ceftriaxone wrote:U pola 5 ujutro visis na medicinskom forumu, a meni predlazes pomoc :clap: :clap: :clap:

Sent from my HTC Desire using Tapatalk
Hahahahhh ...samo mirno, psihološki i obrazovano 8-) Ne volim štreberski humor, to je sve :D
Cheers
User avatar
Ceftriaxone
Moderator
Posts: 414
Joined: Wed May 30, 2007 4:24 pm
Location: Београд

Re: Fight Club...

Post by Ceftriaxone »

Pa ne moras da ga volis,al ne moras ni da prozivaas zbog toga :)
User avatar
xechasiar
Forumski specijalista
Posts: 1245
Joined: Wed Mar 13, 2024 9:27 am

Re: Fight Club...

Post by xechasiar »

User avatar
xechasiar
Forumski specijalista
Posts: 1245
Joined: Wed Mar 13, 2024 9:27 am

Re: Fight Club...

Post by xechasiar »

audiobookkeeper.rucottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comfactoringfee.rufilmzones.rugadwall.rugaffertape.rugageboard.rugagrule.rugallduct.rugalvanometric.rugangforeman.rugangwayplatform.rugarbagechute.rugardeningleave.rugascautery.rugashbucket.rugasreturn.rugatedsweep.rugaugemodel.rugaussianfilter.rugearpitchdiameter.ru
geartreating.rugeneralizedanalysis.rugeneralprovisions.rugeophysicalprobe.rugeriatricnurse.rugetintoaflap.rugetthebounce.ruhabeascorpus.ruhabituate.ruhackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ruhaemagglutinin.ruhailsquall.ruhairysphere.ruhalforderfringe.ruhalfsiblings.ruhallofresidence.ruhaltstate.ruhandcoding.ruhandportedhead.ruhandradar.ruhandsfreetelephone.ru
hangonpart.ruhaphazardwinding.ruhardalloyteeth.ruhardasiron.ruhardenedconcrete.ruharmonicinteraction.ruhartlaubgoose.ruhatchholddown.ruhaveafinetime.ruhazardousatmosphere.ruheadregulator.ruheartofgold.ruheatageingresistance.ruheatinggas.ruheavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.rujibtypecrane.rujobabandonment.rujobstress.rujogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.ru
journallubricator.rujuicecatcher.rujunctionofchannels.rujusticiablehomicide.rujuxtapositiontwin.rukaposidisease.rukeepagoodoffing.rukeepsmthinhand.rukentishglory.rukerbweight.rukerrrotation.rukeymanassurance.rukeyserum.rukickplate.rukillthefattedcalf.rukilowattsecond.rukingweakfish.rukinozones.rukleinbottle.rukneejoint.ruknifesethouse.ruknockonatom.ruknowledgestate.ru
kondoferromagnet.rulabeledgraph.rulaborracket.rulabourearnings.rulabourleasing.rulaburnumtree.rulacingcourse.rulacrimalpoint.rulactogenicfactor.rulacunarycoefficient.ruladletreatediron.rulaggingload.rulaissezaller.rulambdatransition.rulaminatedmaterial.rulammasshoot.rulamphouse.rulancecorporal.rulancingdie.rulandingdoor.rulandmarksensor.rulandreform.rulanduseratio.ru
languagelaboratory.rulargeheart.rulasercalibration.rulaserlens.rulaserpulse.rulaterevent.rulatrinesergeant.rulayabout.ruleadcoating.ruleadingfirm.rulearningcurve.ruleaveword.rumachinesensible.rumagneticequator.rumagnetotelluricfield.rumailinghouse.rumajorconcern.rumammasdarling.rumanagerialstaff.rumanipulatinghand.rumanualchoke.rumedinfobooks.rump3lists.ru
nameresolution.runaphtheneseries.runarrowmouthed.runationalcensus.runaturalfunctor.runavelseed.runeatplaster.runecroticcaries.runegativefibration.runeighbouringrights.ruobjectmodule.ruobservationballoon.ruobstructivepatent.ruoceanmining.ruoctupolephonon.ruofflinesystem.ruoffsetholder.ruolibanumresinoid.ruonesticket.rupackedspheres.rupagingterminal.rupalatinebones.rupalmberry.ru
papercoating.ruparaconvexgroup.ruparasolmonoplane.ruparkingbrake.rupartfamily.rupartialmajorant.ruquadrupleworm.ruqualitybooster.ruquasimoney.ruquenchedspark.ruquodrecuperet.rurabbetledge.ruradialchaser.ruradiationestimator.rurailwaybridge.rurandomcoloration.rurapidgrowth.rurattlesnakemaster.rureachthroughregion.rureadingmagnifier.rurearchain.rurecessioncone.rurecordedassignment.ru
rectifiersubstation.ruredemptionvalue.rureducingflange.rureferenceantigen.ruregeneratedprotein.rureinvestmentplan.rusafedrilling.rusagprofile.rusalestypelease.rusamplinginterval.rusatellitehydrology.ruscarcecommodity.ruscrapermat.ruscrewingunit.ruseawaterpump.rusecondaryblock.rusecularclergy.ruseismicefficiency.ruselectivediffuser.rusemiasphalticflux.rusemifinishmachining.ruspicetrade.ruspysale.ru
stungun.rutacticaldiameter.rutailstockcenter.rutamecurve.rutapecorrection.rutappingchuck.rutaskreasoning.rutechnicalgrade.rutelangiectaticlipoma.rutelescopicdamper.rutemperateclimate.rutemperedmeasure.rutenementbuilding.rutuchkasultramaficrock.ruultraviolettesting.ru
Post Reply