Fight Club...

User avatar
Medicinar
Forumski specijalizant
Posts: 250
Joined: Thu Dec 29, 2005 3:21 pm
Location: Београд

Re: Fight Club...

Post by Medicinar »

nikolav wrote:Eto još jednog dokaza da tema nije suvišna! Gde biste se vas dvojica u suprotnom ovako lepo i besmisleno prepirali :-D?
Hahaha, da znas da si u pravu...a ja bas razmisljao dal da ponovo odgovorim ili da iskuliram jer je stvarno besmisleno vise pisati na ovu temu i tome pridavati toliki znacaj. :D

Ma bitno je da je Ceftriaxone izbrojao cak 6 puta istu rec na T u mom postu... :D
"Да би био популаран мораш преузети ризик непопуларности."
User avatar
Ceftriaxone
Moderator
Posts: 414
Joined: Wed May 30, 2007 4:24 pm
Location: Београд

Re: Fight Club...

Post by Ceftriaxone »

Bilo je 7 ali u 6 recenica :p

Sent from my HTC Desire using Tapatalk
User avatar
ŽELJKO PRVAK SVETA
Forumski specijalista
Posts: 318
Joined: Tue Dec 04, 2007 4:37 pm

Re: Fight Club...

Post by ŽELJKO PRVAK SVETA »

Uloga Ceftriaxona je da brani sve ono sto je loše.
User avatar
Ceftriaxone
Moderator
Posts: 414
Joined: Wed May 30, 2007 4:24 pm
Location: Београд

Re: Fight Club...

Post by Ceftriaxone »

Жељко, буди љубазан и олади. Ти си најконфликтнија личност на форуму и много волиш да лупеташ што и сада чиниш.
Следећи пут кад читаш постове, склони косу са очију, видећеш боље.

Поткрепи своје тврдње чињеницама
User avatar
ŽELJKO PRVAK SVETA
Forumski specijalista
Posts: 318
Joined: Tue Dec 04, 2007 4:37 pm

Re: Fight Club...

Post by ŽELJKO PRVAK SVETA »

Nemam ja šta da hladim ni da grejem... Ti se praviš lud i lupaš gluposti. Admini su otvorili ovu temu pod imenom ovakvim, kakvo je, i ti si prvo davio ljude čemu ova tema, onda si počeo o tome kako ima gomila onih koji samo pitaju za informacije na forumu a ništa ne pišu o svojim iskustvima, a ni jedno ni drugo nije suština stvari.

Suština je što je lik popljuvao druge studente medicine i rekao kako oni ne znaju ni šta je medicina. Pa kad je toliko iznad svih, i kad jedini on zna sve, zašto dolazi na forum i zašto traži informacije od nas koji smo glupi i tupi i ne znamo ništa? Zašto čita naše postove?

Uostalom, pošto vidim da dobro pratiš moju aktivnost na forumu, ne znam kako si zaključio da ne iznosim argumente, jer je svaki moj post debelo potkovan argumentima. Imam ih i u rezervi, ako zatreba.
User avatar
Elanor
Forumski specijalizant
Posts: 239
Joined: Thu Jun 04, 2009 1:58 pm
Location: Beograd

Re: Fight Club...

Post by Elanor »

Zeljko, ne bih se slozila sa tobom. Ume svako od nas da bude naporan i drvi neku svoju pricu sa kojom se drugi ne slazu, ali mislim da se Cef obicno trudi da sagleda obe strane jedne price i da pokusa da razume obe strane, sto ne znaci da se slaze sa svima. Sem toga definicija toga sta je dobro a sta lose je drugacija za svakog od nas.
I'm too f***in' good, and f***in' proud...
Image
User avatar
Ceftriaxone
Moderator
Posts: 414
Joined: Wed May 30, 2007 4:24 pm
Location: Београд

Re: Fight Club...

Post by Ceftriaxone »

Eto meni novog nadimka, kao da ih nemam dovoljno :)

Zeljko, pogledaj opet moj post.
Sustina mojih postova je bila da princip treba da bude isti za sve. Ako cemo jednom korisniku na ovaj ili onaj nacin skrenuti paznju na to za sta ovaj forum sluzi, onda cemo to da primenjujemo za sve. Mislim da smo to apsolvirali :)

Sto se tice janjicica. Mozda jesam odreagovao subjektivnije sto je on na tapetu za postove samo zato sto mi je drug.
Ali ja ne vidim gde sam branio njegovo mahanje indeksom.
Da li je trebalo da ga napadam?


Sent from my HTC Desire using Tapatalk
User avatar
ŽELJKO PRVAK SVETA
Forumski specijalista
Posts: 318
Joined: Tue Dec 04, 2007 4:37 pm

Re: Fight Club...

Post by ŽELJKO PRVAK SVETA »

Što bi rekao Srećko Šojić: "U lepo si se društvo uvatio!"
User avatar
Ceftriaxone
Moderator
Posts: 414
Joined: Wed May 30, 2007 4:24 pm
Location: Београд

Re: Fight Club...

Post by Ceftriaxone »

Sta to treba da znaci?

Meni ako smeta nesto sto on kaze,ja odem i kazem mu to u lice.
User avatar
djomarija
Forumski specijalizant
Posts: 231
Joined: Sat Feb 21, 2009 12:47 am
Location: Mladenovac

Re: Fight Club...

Post by djomarija »

I treba da mu kazes u lice, za sta prijatelji sluze? Treba sacuvati tako dobrog druga! Ali, znam da neces reci. To je tako predvidljivo. A objasnicu ti i zasto.
Pre svega, Cef........ sta vec, Zeljko nije najkonfliktnija licnost na Forumu, nego najiskrenija. Niko na Forumu ne sagledava situaciju tako objektivno kao on, niko ne iznosi toliko puno tacnih argumenata, a on govori sve sto se niko od nas ne bi usudio da napise na Forumu. On je taj koji kaze u lice sve sto mu smeta!
A ti, moje misljenje je da ti prvo reaktiviras raspravu koja je resena, podstices ljude na svadju, a kad tebe neko napadne, odmah se ogradjujes i pravis fin. Mislim da saljes nedorecene poruke, koje nisu konkretne, da bi u slucaju napada mogao da se opravdas. Ovakvo je moje misljenje o tebi i neces ga promeniti. Ako ne mozes da budes konkretan ni na Forumu, kako ces nekome reci u lice ono sto ti smeta?
Poenta je bila tacno onakva kakvu je Zeljko rekao, a ne ono sto ti kazes, da ne ponavljam. Uostalom, svako ima pravo da otvori koju god hoce temu na Forumu. Admini su zaduzeni da uredjuju teme na Forumu, a ne ti.
Pa sta ako si poslao jednu porucicu od ko zna koliko poruka na istu temu? Evo, da ti bude lakse: :clap:
User avatar
Ceftriaxone
Moderator
Posts: 414
Joined: Wed May 30, 2007 4:24 pm
Location: Београд

Re: Fight Club...

Post by Ceftriaxone »

A skim imam cast? Sa djomarijom? Ili sa Zeljkom? Ili sa oboje?

Marija, da li si primetila da si svojim postom svog dragog stavila u isti kos sa onim koga ste tako zduzno prozivali zbog onih desetki. ,,Zeljko je jedini posten i iskren" ---,,Janjicic ima 35 desetki u indeksu..." ...

Posto je tvoj dragi Zeljko jedini objektivan na ovom forumu,onda se ova tvoja poruka moze shvatiti kao lupetanje,osim ako kroz taj profil govori Zeljko licno. Al ne znam da li bi opet smeo da koristi 2 profila,jednom je vec imao problema zbog toga.

Dakle, marija ili ko god da stoji iza poruke, procitaj ti blago meni sve lepo,pa postuj. I koristi malo svoju glavu pa napisi ono sto ti mislis,a ne nesto sto ti drugi kaze da napises.

Tek si mi sad otvorila oci.Mi smo svi neiskreni i neposteni i onda on jadan ispada usamljen.

Cef.... to je antibiotik ako nisi znala. Najobicniji nick, a ....prvak zveta, na prvi pogled deluje nekako mesijanski. Ti si sa Mesijom, evo klanjamo ti se
:clap: :clap: :clap:

Sent from my HTC Desire using Tapatalk
Last edited by Ceftriaxone on Thu Feb 17, 2011 11:34 pm, edited 1 time in total.
User avatar
nikolav
Site Administrator
Posts: 1186
Joined: Sat Sep 10, 2005 12:36 am

Re: Fight Club...

Post by nikolav »

Marija, uz sve dužno poštovanje prema tvom mišljenju, ali tvoja veza sa Željkom te diskredituje u objektivnosti kad je ova rasprava u pitanju ;).

Neću da se mešam, ali samo ću ovo da prokomentarišem:
djomarija wrote:Admini su zaduzeni da uredjuju teme na Forumu, a ne ti.
Ceftriaxone je moderator na ovom forumu i ima i on pravo da uređuje teme na njemu. Ne konkretno na ovom podforumu, ali opet, ima veća prava kad je uređivanje foruma u pitanju od regularnih korisnika. Njemu zameram što svoj problem sa otvaranjem ove teme nije prvo izneo na našem, moderatorskom podforumu, da se tamo razjasnimo van očiju javnosti. But then, onda ne bismo imali ovako zanimljivu i živu temu :D.
"It seems to me that if you or I must choose between two courses of thought or action, we should remember our dying and try so to live that our death brings no pleasure on the world." John Steinbeck
User avatar
Ceftriaxone
Moderator
Posts: 414
Joined: Wed May 30, 2007 4:24 pm
Location: Београд

Re: Fight Club...

Post by Ceftriaxone »

Nikolav, mislio sam da smo moj problem sa otvaranjem tema apsolvirali :lol: ali izgleda da nekima i dalje to predstavlja problem. Zaludni ljudi :violin:

I jos jedna sitnica. Kad me opet napadnete, probajte,ako vec budete citirali nekog, da citirate nekog inteligentnijeg od Srecka Sojica, posto goreg niste mogli da nadjete...
Probajte sa Radojem Domanovicem ili Fransisom Bejkonom :violin: :violin:
User avatar
Elanor
Forumski specijalizant
Posts: 239
Joined: Thu Jun 04, 2009 1:58 pm
Location: Beograd

Re: Fight Club...

Post by Elanor »

Oke Marija, skontali smo da ste Zeljko i ti u vezi, ali pretera ga:) Po tvojoj prici ispade da nema njega ni Sunce ne bi sijalo i Zemlja se ne bi okretala... News flash, ipak se okrece :P Tako da popij nesto, iskuliraj :D
I'm too f***in' good, and f***in' proud...
Image
User avatar
nikolav
Site Administrator
Posts: 1186
Joined: Sat Sep 10, 2005 12:36 am

Re: Fight Club...

Post by nikolav »

Ceftriaxone wrote: I jos jedna sitnica. Kad me opet napadnete, probajte,ako vec budete citirali nekog, da citirate nekog inteligentnijeg od Srecka Sojica, posto goreg niste mogli da nadjete...
Probajte sa Radojem Domanovicem ili Fransisom Bejkonom :violin: :violin:
Heh, vidi se da se družiš sa kolegom 35-desetki, pravi si snob :mrgreen:!
"It seems to me that if you or I must choose between two courses of thought or action, we should remember our dying and try so to live that our death brings no pleasure on the world." John Steinbeck
User avatar
SarloAkrobata
Forumski student
Posts: 58
Joined: Fri Jun 27, 2008 5:55 pm

Re: Fight Club...

Post by SarloAkrobata »

Uvek sam bio protiv doktorskih brakova :D
User avatar
Medicinar
Forumski specijalizant
Posts: 250
Joined: Thu Dec 29, 2005 3:21 pm
Location: Београд

Re: Fight Club...

Post by Medicinar »

nikolav wrote:Njemu zameram što svoj problem sa otvaranjem ove teme nije prvo izneo na našem, moderatorskom podforumu, da se tamo razjasnimo van očiju javnosti.
Moze li neko da mi objasni zasto ja uopste ne mogu da vidim ovaj podforum, a moderator sam za IV godinu?
"Да би био популаран мораш преузети ризик непопуларности."
User avatar
dradmin3
Site Administrator
Posts: 23
Joined: Sun Sep 19, 2010 1:27 pm

Re: Fight Club...

Post by dradmin3 »

Moguće je da se potkrala greška, proverićemo o čemu se radi...
"Arguing on the internet is like running at the special Olympics. Even if you win, you're still retarded."
User avatar
nikolav
Site Administrator
Posts: 1186
Joined: Sat Sep 10, 2005 12:36 am

Re: Re: Fight Club...

Post by nikolav »

Medicinar wrote:Moze li neko da mi objasni zasto ja uopste ne mogu da vidim ovaj podforum, a moderator sam za IV godinu?
A ja sam se uvek pitao zašto se ti nikad ne javljaš tamo...
"It seems to me that if you or I must choose between two courses of thought or action, we should remember our dying and try so to live that our death brings no pleasure on the world." John Steinbeck
User avatar
ŽELJKO PRVAK SVETA
Forumski specijalista
Posts: 318
Joined: Tue Dec 04, 2007 4:37 pm

Re: Fight Club...

Post by ŽELJKO PRVAK SVETA »

Ceftriaxone wrote:I jos jedna sitnica. Kad me opet napadnete, probajte,ako vec budete citirali nekog, da citirate nekog inteligentnijeg od Srecka Sojica, posto goreg niste mogli da nadjete...
Probajte sa Radojem Domanovicem ili Fransisom Bejkonom :violin: :violin:
Ja tek sad vidim kolika si ti budala, pa živiš.

Druga stvar, sa kojim pravom ti mene optužuješ da je Marijin nalog u stvari moj drugi nalog? Jel imaš ti dokaz za tako nešto? To što si moderator ti ne daje pravo da lupetaš gluposti. Kad ja napišem nešto za šta nemam dokaz, admini to odmah sankcionišu, ali, vidim, tebi je sve dozvoljeno.

I šta je problem što je Marija iznela svoj stav, i kakve veze ima njena veza sa mnom sa uzgojem kišnih glista na Novom Zelandu?

A, adminima mogu samo da čestitam na izboru moderatora... Svaka čast, bolje niste mogli da nađete.

Uostalom, ja na ovom forumu ne krijem svoj identitet iza kojekakvih antibiotika i diuretika, od dva naloga koja imam, jedan je moje ime a drugi prezime, tako da su tvoje optužbe smešne.

A zašto imam i drugi nalog? Pa zato što admini nisu imali obzira da je bio ispitni rok kada su me banovali (kao da je teško sačekati da se rok završi), a na forum ne možeš pristupiti ako se ne uloguješ. I posle se prave pametni kako su oni mene otkrili da imam dva naloga, a ja im se predstavio imenom i prezimenom. Uostalom, ja sam se afirmisao u raznim fakultetskim aktivnostima i nije mnogo teško znati ko sam, pa opet ne smaram ljude kao ovaj janićijević, ne mlatim indeksom i na hvalim se koliki mi je! :dance:
Last edited by ŽELJKO PRVAK SVETA on Fri Feb 18, 2011 1:57 am, edited 1 time in total.
Post Reply