Fight Club...

User avatar
Medicinar
Forumski specijalizant
Posts: 250
Joined: Thu Dec 29, 2005 3:21 pm
Location: Београд

Fight Club...

Post by Medicinar »

janjicic wrote:Da li neko zna kad je test u februaru i da li je korisno ici na predsispitne vjezbe,,ili uzmes praktikum naziv vjezbe i ucis????
Hvala!!!
Kolega Janjicicu, ti bi mogao i da podelis neko iskustvo sa ispita umesto sto stalno postavljas samo pitanja! Od kad si se registrovao poslao si 9 postova i bukvalano su svi sa nekim pitanjem a nijedan jedini sa nekom korisnom informacijom.
Kapiram da je poenta ovog foruma drugacija...ako vec dobijas odgovore, red bi bio i da se na neki nacin oduzis kolegama (bez obzira sto uskoro zavrsavas).
Ponasas se sebicno i gledas samo svoje dupe, a kad bi svi tako radili ovaj forum ne bi ni postojao!
"Да би био популаран мораш преузети ризик непопуларности."
User avatar
janjicic
Forumski student
Posts: 8
Joined: Sun Aug 16, 2009 5:43 pm

Re: Termini - potvrda, test, rezultati testa

Post by janjicic »

Kolega Janjicic ima 35 desetki u indexu i ima fantasticno iskustvo sa svih ispita...tako da svaka moja informacija bi bila zastrasujuca za studente koji ne znaju sta je medicina kralju ili ti kraljice koji si nasao da me prozivas u lice mi reci sta imas a ne kao 9 postova od kad si se prijavio..Drage kolege i koleginice ucite svaki ispit iz knjige i svako pitanje i nemoj te se bojati bilo koje komisije pa ni najgore ako takvi prof i komisije postoje..!!
User avatar
nikolav
Site Administrator
Posts: 1186
Joined: Sat Sep 10, 2005 12:36 am

Re: Fight Club...

Post by nikolav »

Wow, i mi sad treba da padnemo na dupe što kolega Janjicic ima sve desetke! Evo jedan :clap: za tebe...
"It seems to me that if you or I must choose between two courses of thought or action, we should remember our dying and try so to live that our death brings no pleasure on the world." John Steinbeck
User avatar
dradmin1
Site Administrator
Posts: 1531
Joined: Sun Nov 02, 2008 1:31 pm

Re: Fight Club...

Post by dradmin1 »

HAHAHAHAHAHAHAHAHA!

Opet, svaka čast kolegi Janjičiću!!! :)
User avatar
ŽELJKO PRVAK SVETA
Forumski specijalista
Posts: 318
Joined: Tue Dec 04, 2007 4:37 pm

Re: Fight Club...

Post by ŽELJKO PRVAK SVETA »

Bravo koplega Janjičiću!!! :clap: Svaka čast legendo! :clap: :dance: Ti si moj idol!!!
User avatar
Medicinar
Forumski specijalizant
Posts: 250
Joined: Thu Dec 29, 2005 3:21 pm
Location: Београд

Re: Fight Club...

Post by Medicinar »

:D Meni malo čudno što se kolega Janjičić ne oglašava tako dugo...nadam se da je provalio da je prethodna tema splitovana.
Janjičiću, daj napiši bar jednu rečenicu da znamo da si međ' nama! :lol:
"Да би био популаран мораш преузети ризик непопуларности."
User avatar
nikolav
Site Administrator
Posts: 1186
Joined: Sat Sep 10, 2005 12:36 am

Re: Fight Club...

Post by nikolav »

Medicinar wrote:..nadam se da je provalio da je prethodna tema splitovana.
Ajd nemoj sad i ti, gde jedan supergenije to da ne provali... Možda mu je ispod časti da razgovara sa nama koji nemamo 35 desetki...
"It seems to me that if you or I must choose between two courses of thought or action, we should remember our dying and try so to live that our death brings no pleasure on the world." John Steinbeck
User avatar
djomarija
Forumski specijalizant
Posts: 231
Joined: Sat Feb 21, 2009 12:47 am
Location: Mladenovac

Re: Fight Club...

Post by djomarija »

Kolega Janjicicu, meni je zao sto su bas tebe napali, jer ima puno ljudi koji se pojavljuju na Forumu samo kad im nesto treba, a kad poloze ispit, nema ih.
Samo bih te jedno zamolila: nemoj nikoga da lecis. Unapred hvala!
User avatar
Ceftriaxone
Moderator
Posts: 414
Joined: Wed May 30, 2007 4:24 pm
Location: Београд

Re: Fight Club...

Post by Ceftriaxone »

Zbog cega otvoriti posebnu temu za ovo? Kad je bilo u planu modernizovanje foruma ja sam dao neke predloge (ima zasebna tema,necu se ponavljati) i onda je to izazvalo podsmeh i nerazumevanje. Ovakvo obracunavanje sa studentima koji ne pisu iskustva sa foruma je jos gore!
Alo ljudi otvorili sglte zasebnu temu da se prepucavate sa janjicicem? Ocemo sad da otvorimo jos 5000 ili vise slicnih tema da prevaspitavamo druge?!
Ko hoce da pise neka pise,ko nece ne mora!

A od svojih 9 postova janjicic je samo u jednom postavio ono tipa: a sta pita,a jel treba ovo ili ono?
Svi ostali postovi su u vezi sa terminima polaganja.

Ajde ljudi manite se corava posla, eto ga februarski rok, vreme za ucenje :-)

Sent from my HTC Desire using Tapatalk
User avatar
nikolav
Site Administrator
Posts: 1186
Joined: Sat Sep 10, 2005 12:36 am

Re: Fight Club...

Post by nikolav »

Ceftriaxone wrote:Zbog cega otvoriti posebnu temu za ovo? Ovakvo obracunavanje sa studentima koji ne pisu iskustva sa foruma je jos gore!
Alo ljudi otvorili sglte zasebnu temu da se prepucavate sa janjicicem? Ocemo sad da otvorimo jos 5000 ili vise slicnih tema da prevaspitavamo druge?!
Ko hoce da pise neka pise,ko nece ne mora!
Tema je otvorena kao jedina tema na kojoj će ovakve off-topic svađe biti moguće. Da ne bismo zatrpavali teme o ispitivačima raznoraznim glupostima, kad se neko dokači oko stvari koje nemaju veze sa temom, splitujemo topik i prebacimo ovde, pa nek se fajtaju do mile volje.

A propo kolege 35-desetki, niko se sa njim ne obračunava, ali potpuno razumem kolegu Medicinara jer sam i sam u par narata tako reagovao na ljude koji su dospeli do završnih godina studija, a sve što su na ovom forumu pisali ticalo se traženja informacija. Razlika u odnosu na ostale slučajeve je nadobudni stav kolege 35-desetki, koji jeste za podsmeh (a i sažaljenje). No, obzirom da je dotični odlučio da ne razgovara više sa nama nižim bićima (ili možda još nije provalio gde je tema), nema stvarno svrhe da više pišemo o njemu, dovoljno je pažnje dobio.
"It seems to me that if you or I must choose between two courses of thought or action, we should remember our dying and try so to live that our death brings no pleasure on the world." John Steinbeck
User avatar
Ceftriaxone
Moderator
Posts: 414
Joined: Wed May 30, 2007 4:24 pm
Location: Београд

Re: Fight Club...

Post by Ceftriaxone »

A mozda medicinar zna janjicica pa hoce da ga podje.ava?
:)
User avatar
Medicinar
Forumski specijalizant
Posts: 250
Joined: Thu Dec 29, 2005 3:21 pm
Location: Београд

Re: Fight Club...

Post by Medicinar »

Hahaha...ma da, znamo se tj. ja znam ko je on ali on ne zna ko je Medicinar! :D
"Да би био популаран мораш преузети ризик непопуларности."
User avatar
Ceftriaxone
Moderator
Posts: 414
Joined: Wed May 30, 2007 4:24 pm
Location: Београд

Re: Fight Club...

Post by Ceftriaxone »

Pretpostavio sam. Koja je poenta? Lepo mu kazi ko si pa se raspravite. Ili se plasis da bi te zdrobio :P

Sent from my HTC Desire using Tapatalk
User avatar
Medicinar
Forumski specijalizant
Posts: 250
Joined: Thu Dec 29, 2005 3:21 pm
Location: Београд

Re: Fight Club...

Post by Medicinar »

Inače, Nikolav je lepo odgovorio na Ceftriaxone-ove primedbe, tako da za sada ne bih nista dodavao. ;)
"Да би био популаран мораш преузети ризик непопуларности."
User avatar
Ceftriaxone
Moderator
Posts: 414
Joined: Wed May 30, 2007 4:24 pm
Location: Београд

Re: Fight Club...

Post by Ceftriaxone »

Viteski nema sta

Sent from my HTC Desire using Tapatalk
User avatar
Medicinar
Forumski specijalizant
Posts: 250
Joined: Thu Dec 29, 2005 3:21 pm
Location: Београд

Re: Fight Club...

Post by Medicinar »

Ceftriaxone wrote:Pretpostavio sam. Koja je poenta? Lepo mu kazi ko si pa se raspravite. Ili se plasis da bi te zdrobio :P
Ma daj covece...to da li se licno znamo ili ne, ne menja nista. Poznat mi je samo iz vidjenja. Radi se o napred navednom. I da znam nekoga opet bih mu skrenuo paznju na ovakve stvari, jer mi je muka od parazita na ovom forumu. U mojoj poruci nema niceg licnog, vec se sve odnosi na Janicicevo pisanje na forumu.
Prosto i da hocu, ne mogu nekoga da prozivam bez razloga. U ovom slucaju on je vise nego jasan i zaista je frustrirajuci. Znam i druge na forumu, ali oni ne zasluzuju kritiku. Dakle, zelja apsolutno nije bila podjeba.anje i slicno.
Prasina se digla ne toliko zbog moje poruke, vec zbog njegovog nadmenog odgovora i omalovazavanja ostalih studenta navodjenjem kako ima 35 desetki i kako bi svaka njegova informacija sa ispita bila zastrasujuca za ostale studente jer toboze oni ne znaju sta je medicina. :lol: Zanimljivo je kako to nisi primetio, kao svi ostali koji su se oglasili povodom ovoga...

Ne kapiram tvoju potrebu da relativizujes postupke ljudi koji to najmanje zasluzuju. Cudan mi je taj tvoj sistem vrednosti!
"Да би био популаран мораш преузети ризик непопуларности."
User avatar
Ceftriaxone
Moderator
Posts: 414
Joined: Wed May 30, 2007 4:24 pm
Location: Београд

Re: Fight Club...

Post by Ceftriaxone »

Muka je i meni od parazita,ali mi nije palo na pamet da zbog njih otvaram zasebnu temu. Do skoro sam drzao u potpisu link ka ovoj temi:
http://www.belimantil.info/forum_phpbb3 ... =60&t=4636

Time sam rekao sve sto mislim o onima koji ne pisu nista korisno na forumu. U svojoj grupi gnjavim ljude i teram ih da pisu,ali ovde ne. Ako cemo pravo,ti si njega prozvao,on uzvratio sa svojim ocenama i onda smo usli u bespotrebnu raspravu. Igrom slucaja znam ga manje-vise dobro,i znam kakva je prznica. I meni je to njegovo mahanje indeksom neukusno,al necu ga ja vaspitati.

Ne sumnjam ja u tvoju dobru nameru,ali ajde onda svim takvim korisnicima da pisemo da su sebicni,samozivi itd. Dokle cemo stici?
I meni je jednom puklo,pa sam uradio sledece http://www.belimantil.info/forum_phpbb3 ... f=14&t=275
User avatar
Medicinar
Forumski specijalizant
Posts: 250
Joined: Thu Dec 29, 2005 3:21 pm
Location: Београд

Re: Fight Club...

Post by Medicinar »

Temu je otovorio admin tako sto je podeli prethodnu nakon moje i Janiciceve poruke, jer je procenio da tako treba. To je njegovo pravo, kao sto je tvoje pravo da navedes primedbu. Medjutim, malo smaras s tim ponavljanjem jednog te istog u vise poruka: zasto zasebna tema, zasto zasebna tema? Napisao si na jednom mestu i to je sasvim dovoljno, jer prosto nema potrebe za tim.
Admin je pozvan da odlucuje i odlucio je tako. Odlucio je s spravom, jer nije OK da se pise na temi koja s tim nema veze. Ako si korisnik foruma, onda sigurno znas da postoje odredjena pravila koja se postuju, a odluka Nikole je u skladu sa tim.
Uz to, ovo nije topik samo za takve stvari, vec ima siri smisao (kao sto mu naziv kaze). I ne vidim razlog zasto ne pi postojalo mesto gde bi se usmeravle ovakve i slicne rasprave.
Definitivno pridajes preveliki znacaj banalnoj stvari poput otvaranja jedne obicne teme na forumu...zaista ne kapiram poentu toga i zasto je to toliko bitno.

I sta je sad konkrento problem u ovoj temi? Zasto ne bi postojala?
I sta je po tebi trebalo da uradi? Da ostavi da ovo stoji na temi za Higijenu? Jel ti mislis da bi to bilo OK?
"Да би био популаран мораш преузети ризик непопуларности."
User avatar
Ceftriaxone
Moderator
Posts: 414
Joined: Wed May 30, 2007 4:24 pm
Location: Београд

Re: Fight Club...

Post by Ceftriaxone »

Medicinar wrote: Medjutim, malo smaras s tim ponavljanjem jednog te istog u vise poruka: zasto zasebna tema, zasto zasebna tema?

Pitao sam JEDNOM jer nisam znao za sta sluzi tema (Fight club je i film), i dobio sam odgovor.
Medicinar wrote:I sta je sad konkrento problem u ovoj temi? Zasto ne bi postojala?
^^Ti nisi procitao sta je Nikolav napisao pa mi objasnjavas.
Medicinar wrote:1.Temu je otovorio admin tako sto je podeli prethodnu nakon moje i Janiciceve poruke, jer je procenio da tako treba.
2. Medjutim, malo smaras s tim ponavljanjem jednog te istog u vise poruka: zasto zasebna tema, zasto zasebna tema? Napisao si na jednom mestu i to je sasvim dovoljno, jer prosto nema potrebe za tim.
3.Admin je pozvan da odlucuje i odlucio je tako. Odlucio je s spravom, jer nije OK da se pise na temi koja s tim nema veze. Ako si korisnik foruma, onda sigurno znas da postoje odredjena pravila koja se postuju, a odluka Nikole je u skladu sa tim.
4.Definitivno pridajes preveliki znacaj banalnoj stvari poput otvaranja jedne obicne teme na forumu...zaista ne kapiram poentu toga i zasto je to toliko bitno.

5.I sta je sad konkrento problem u ovoj temi? Zasto ne bi postojala?
6.I sta je po tebi trebalo da uradi? Da ostavi da ovo stoji na temi za Higijenu? Jel ti mislis da bi to bilo OK?
6 puta si pomenuo tu famoznu rec T... :violence-uzi: toliko o smaranju
User avatar
nikolav
Site Administrator
Posts: 1186
Joined: Sat Sep 10, 2005 12:36 am

Re: Fight Club...

Post by nikolav »

Eto još jednog dokaza da tema nije suvišna! Gde biste se vas dvojica u suprotnom ovako lepo i besmisleno prepirali :-D?
"It seems to me that if you or I must choose between two courses of thought or action, we should remember our dying and try so to live that our death brings no pleasure on the world." John Steinbeck
Post Reply