ljudi AVATAR!!!

ponovo radi bioskop. Šta ste poslednje gledali? Gde ima dobra žurka? Šta preporučujete?
Post Reply
User avatar
haralampije
Forumski student
Posts: 43
Joined: Fri May 15, 2009 11:02 pm

ljudi AVATAR!!!

Post by haralampije »

MISLIM ONO FILM GODINE!!!!!!!!

ko se ne slaze :violence-uzi: :whistle:

:D komentari?
ako se neko cudi zasto se ja pojavljujem kod vise profesora na ispitu u isto vreme, to je zbog toga sto nas nekoliko koristi ovaj profil. jedan komp, jedan profil. lakse nam je. ADMINI NE LJUTITE SE! :)
User avatar
dradmin1
Site Administrator
Posts: 1531
Joined: Sun Nov 02, 2008 1:31 pm

Re: ljudi AVATAR!!!

Post by dradmin1 »

Gledao sam film... istina 2D.
Prvo, mislim da 3D ne treba da bude FAKTOR za to da li je neki film dobar ili nije.
Drugo, film je OK, izdržao sam u bioskopu 3 sata da ga odgledam (što se retko dešava), ali nije ništa spektakularno. Čini mi se da je ove godine bilo bar 5 filmova koji su imali na ovaj ili onaj način obrađenu temu gde se iz daljine upravlja nekim telom (odmah mi padaju na pamet Gamer i Surrogates, ali bilo ih je još).
User avatar
haralampije
Forumski student
Posts: 43
Joined: Fri May 15, 2009 11:02 pm

Re: ljudi AVATAR!!!

Post by haralampije »

meni je vise smetala tema "Indijanci"... zasto svaki "native people" koji zivi u simbiozi sa prirodom mora da bude copy-paste indijanaca?
sto se 3d tice, mislim da treba pogledati bar 1 film/crtani jer je zaista interesantno. 3d avatar treba izbegavati! meni su oci otpale, a glava naduvala posle 3h...
ipak na kraju utisak fenomenalnog filma daleko ispred konkurencije!
ako se neko cudi zasto se ja pojavljujem kod vise profesora na ispitu u isto vreme, to je zbog toga sto nas nekoliko koristi ovaj profil. jedan komp, jedan profil. lakse nam je. ADMINI NE LJUTITE SE! :)
User avatar
MrsBrightside
Forumski student
Posts: 60
Joined: Sun Feb 22, 2009 7:12 pm

Re: ljudi AVATAR!!!

Post by MrsBrightside »

haralampije wrote: ko se ne slaze :violence-uzi:
ooo, kako sada da se usudim ista da kazem?! :)

Otisla da pogledam na preporuku nekoliko potpuno razlicitih ljudi i sada mi tek nije jasno otkud toliko odusevljenje...moze da se pogleda, nista specijalno...predugo traje, prica prosecna, predvidiva. Specijalni efekti jesu impresivni, pa ko se lozi na te stvari - pravac bioskop! :) Zbog tih efekata steta je ne gledati ga u 3D, za potpun dozivljaj, jedino sto se zbog duzine filma oci zamore i naocare pocnu da zuljaju. Barem su mene :lol:
A planeta im je divna! Osim zivotinja! :lol:
User avatar
Medicinar
Forumski specijalizant
Posts: 250
Joined: Thu Dec 29, 2005 3:21 pm
Location: Београд

Re: ljudi AVATAR!!!

Post by Medicinar »

Odlican film! Gledao sam ga u 3D projekciji i mislim da je to zaista doprinelo realnijem dozivljaju...
"Да би био популаран мораш преузети ризик непопуларности."
User avatar
Sventovid
Forumski student
Posts: 72
Joined: Fri Feb 26, 2010 11:45 am
Location: Arkona
Contact:

Re: ljudi AVATAR!!!

Post by Sventovid »

Za te pare mogli su da sazidaju novi Haiti i nahrane pola Afrike, a ne da naprave tako nebulozan film. Kome se svidja oke, nemam nista protiv. Ovo je samo moje licno misljenje...
Ponekad provedem po celu noc u polu mraku, mesto da negde locem.
Njalon, osmeh, olovo, udica namestam pecaljke bice dubinac ubica!
User avatar
SeleNazzy
Forumski student
Posts: 9
Joined: Tue Sep 01, 2009 7:55 pm

Re: ljudi AVATAR!!!

Post by SeleNazzy »

film drži pažnju , ali kad sam izašo iz bioskopa , ono :roll:

jeste sve to lepo i tako to , ali klasična holivudska priča ...

Ok je ako se konta tipa , ono , ljudi uništavaju planetu , ili da se ljudi poistovete sa korporacijama , ali ne brijem da je to bio cilj ...
User avatar
ilke
Forumski stažista
Posts: 153
Joined: Sun Sep 19, 2010 10:23 am

Re: ljudi AVATAR!!!

Post by ilke »

Ama bre, "Avatar" je "Ples sa vukovima" izmešten u duboki svemir!
Kevin d kauboj dođe sa namerom da pokori divljake, onda shvati da je zapravo sa divljacima odrastao a da su indijanci gospoda ljudi. Zameni stranu, dobije po nosu, jedino, ovde bitku dobijaju indijanci jer treba da se snimi još neki nastavak...
Nijedna životinja nije povređena tokom snimanja ove fotografije.
User avatar
xechasiar
Forumski specijalista
Posts: 1245
Joined: Wed Mar 13, 2024 9:27 am

Re: ljudi AVATAR!!!

Post by xechasiar »

сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтtuchkasсайтсайт
Post Reply