Poslednji film koji ste gledali...

ponovo radi bioskop. Šta ste poslednje gledali? Gde ima dobra žurka? Šta preporučujete?
User avatar
nervus
Forumski student
Posts: 13
Joined: Tue May 12, 2009 12:58 pm

Re: Film koji ste poslednji gledali

Post by nervus »

....evo jedna moja preporuka : "Dead End"....fenomenalan film,opisao bih ga kao horor/misterija,evo vam link,pa proverite :
http://www.imdb.com/title/tt0308152/
....obavezno pogledajte i "REC",ne onaj bezvezni rimejk "Quarantine",zatim "Descent","Isolation","Into The Mirror","Kairo","Pelts",ma ima jos krs dobrih filmova,da ih ne nabrajam sad....
User avatar
Hot_Chip
Forumski student
Posts: 100
Joined: Wed Jun 11, 2008 11:58 am

Re: Poslednji film koji ste gledali...

Post by Hot_Chip »

@MON084
pa vidiš da i ti imaš ukusa kad ti se dopadaju... :wink:
E, a što se tiče filma "Orphan" i ja ga čekam, izaći će na torrent-u, za sada kruži neka šit kopija...

@MON084, Libertine i nervus
A jeste gledali Fon Trirovog "Antichrist"-a??? ...ja ga skinuo još pre 15 dana i nešto nikako da ga pogledam... Od njegovih filmova mi je uvek loše danima, pa se psihički pripremam... A čuo sam da je ovde prevazišao samog sebe u ludilu...


Elem, da rezimiram par poslednjih filmova koje sam pogledao i za ne-horror fanove... :lol:

1. "THE UGLY TRUTH" - "Gola istina" ...Molio bih sve fanove Džerarda Batlera da se ne zajebu kao ja i odgledaju ovaj film!!! Čovek koji je nevidjeni lik u svakom svom filmu ovde je jadničko kao mrtvo puvalo! ...A još veće puvalo od njega je ona do zla boga dosadna riba Ketrin Hajgl... Znači film antipatičan do koske... I posle kažu "romantična komedija"... Nisam se nijednom u toku filma nasmejao, a kamoli osetio romantično... Poslednja romantična komedija koju pamtim je još iz daleeeeke 1994. godine "Francuski poljubac" sa Meg Rajan i Kevin Klajnom... a ne volim ni Meg Rajan... pa vi sad vidite! :D

2. "G.I. JOE: THE RISE OF COBRA" - molio bih sve koji odgledaju ovaj film da mi kažu da li je ovo film ili jedan veliki specijalni efekat... u svakom slučaju zaboleće vas vugla!

3. "SNAKES ON A PLANE" - nikolav-e, ovo moraš da pogledaš!!! :lol: ...film je od pre 3-4 godine, igra Semjuel L.Džekson i naslov sve govori!!! ...zaboravite na najmanje zrnce logike i smisla u ovom filmu... Zmije su u avionu i spasavaj se ko može!!! ...Ultimativna brainless zabava! ...Ali ja se ne bih zaustavio tu! Preporučio bih režiseru da snimi i drugi deo... i treći i četvrti i četrespeti!!!... Ali da svi budu drugačiji... Npr. "Škorpije u avionu", pa onda "Lavovi u avionu"... pa "Pirane i ajkule u avionu" (što da ne? mašta može svašta! npr, neka to bude hidro-avion u kome putnici rone!) ...onda "Tvorovi u avionu" (u kome putnici umiru od gušenja!)... i na kraju poslednji deo "NOJEVA BARKA U AVIONU: THE ULTIMATE DESTRUCTION"....

4. "CASHBACK" - i ovaj film je star par godina, ali za svakoga ko voli "britansku školu", obavezno gradivo! ...simpatičan i vrlo opušten film ...a posle njega ćete naučiti da cenite i nervozne kasirke i ostale zaposlene u "MAKSIju" i "SUPER-VERu", kad budete videli kako je njima :lol:


5. "LILYA-4-EVER" - počeo sam da gledam više filmove na TVu i mogu vam reći da se nekad i ubode nešto! ..."Ljilja zauvek" sam gledao već par puta, sad ga je pre neko veče pustila "Palma Plus" (eto da Palma ne misli samo na svoj "Akvapark"!) ...Ovaj film je predivan... Iako težak i depresivan nalazi put do srca i tu i ostaje za stalno... Svakako za pogledati... čista desetka!
User avatar
MON084
Forumski student
Posts: 43
Joined: Mon May 04, 2009 12:21 am

Re: Poslednji film koji ste gledali...

Post by MON084 »

Anichrist nisam gledala ali sam cula daje bas bizaran,ali da ga vredi gledati.POZZ 8)
User avatar
Elanor
Forumski specijalizant
Posts: 239
Joined: Thu Jun 04, 2009 1:58 pm
Location: Beograd

Re: Poslednji film koji ste gledali...

Post by Elanor »

Hah gledala sam snakes on a plane, super je film xD I za one koji vole komedije, a desi se da su kod kuce subotom vece negde posle ponoci, na RTS-u je poceo ciklus kultnih tinejdzerskih filmova :)
I'm too f***in' good, and f***in' proud...
Image
User avatar
nervus
Forumski student
Posts: 13
Joined: Tue May 12, 2009 12:58 pm

Re: Poslednji film koji ste gledali...

Post by nervus »

....AJOJ.ANTICHRIST!!!.... :shock:
....odgledao sam film pre tri dana,i definitivno je jedan od najbolesnijih filmova koje sam odgledao!....malo je tezak za shvatanje,ima duboku pricu,na tone gadnih scena,i nije za osobe za slabim stomakom!....zato,UPOZORENJE svima onima koji planiraju da ga pogledaju u skorije vreme!....
....Von Trier je genije,skidam mu kapu za ovaj film!....
User avatar
Soul
Forumski student
Posts: 66
Joined: Mon Jun 01, 2009 2:50 pm

Re: Poslednji film koji ste gledali...

Post by Soul »

Reklo bi se da su medicinari na svasta naviknuti. :D
Poslednji je bio " Gola istina". Fin filmic da se ismejete ali nista specijalno.
Reach out, touch fate!
User avatar
Hassian
Forumski student
Posts: 25
Joined: Fri Jun 12, 2009 11:34 am

Re: Poslednji film koji ste gledali...

Post by Hassian »

The Reader (treći put), sjajan film i uvek odličan Ralph Fiennes.
Pre neko veče na RTS-u su pričali o finskom filmu i o braći Kaurismaki, pa razmišljam da dopunim kolekciju. Ne znam da li je neko gledao nešto njihovo, u svakom slučaju, preporučujem. Posebno ako volite "teške" drame. Ja volim. :sad-roulette: Neko je pomenuo Fon Trira, njegov Breaking the Waves vas nikako neće ostaviti ravnodušne.
I sinoć odgledah Mathcmaker-a, irski film. Romantična komedija, valjda. :? Nekako mi romantično ne ide uz Irce.
User avatar
Stefan
Forumski stažista
Posts: 118
Joined: Thu Jun 01, 2006 5:25 pm

Re: Poslednji film koji ste gledali...

Post by Stefan »

Evo jednog filma za opuštanje!

AKCIJA The Tournament!
Gomila plaćenih ubica sastaje se svakih 7 godina u raznim gradovima po svetu i imaju obračun gde pobednik (koji je ubio sve ostale) dobija velike pare, a naravno bogataši se klade!

http://www.imdb.com/title/tt0471041/
Look inside, look inside your tiny mind, and look a bit harder, cause we’re so uninspired, so sick and tired, of all the hatred you harbor... F.U.
User avatar
Hot_Chip
Forumski student
Posts: 100
Joined: Wed Jun 11, 2008 11:58 am

Re: Poslednji film koji ste gledali...

Post by Hot_Chip »

Juče, na TV-u... "MURRIEL's WEDDING"... (uz francuski "Apartman" svakako moj omiljeni film!)
...i svaki put kao da ga prvi put gledam... :D :D :D


..."and you three, what a bunch of c***suckers!!!" ... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
MON084
Forumski student
Posts: 43
Joined: Mon May 04, 2009 12:21 am

Re: Poslednji film koji ste gledali...

Post by MON084 »

LOFT belgijski triler uzbudljiv,inteligentno uradjen.Jedan od onih filmova koje gledate punom paznjom.Prevod je POTKROVLJE
User avatar
jelena905
Forumski student
Posts: 5
Joined: Mon Aug 17, 2009 12:43 pm

Re: Poslednji film koji ste gledali...

Post by jelena905 »

"the strangers" (liv tajler je u glavnoj ulozi)nije klasican horor, u svakom smislu ODLICAN ,moja preporuka
Libertine
Forumski student
Posts: 69
Joined: Sun May 31, 2009 11:56 am
Location: Beograd

Re: Poslednji film koji ste gledali...

Post by Libertine »

24 Hour Party People po 100. put :D

Ovo je pravi pogodak za sve ljubitelje Madchester scene (d je tu namerno ;) ) Radjen je u formi kvazi dokumentarca, veoma inteligentno i nadasve duhovito poigravajuci se formom! Film 'nosi' Steve Coogan u ulozi neodoljivog, legendarnog Tonija Vilsona! Iskrena preporuka svima jer ovaj film ce vas dobro nasmejati!

I da, reziju potpisuje Majkl Vinterbotom! :D
Take A Walk On The Wild Side...
User avatar
Hot_Chip
Forumski student
Posts: 100
Joined: Wed Jun 11, 2008 11:58 am

Re: Poslednji film koji ste gledali...

Post by Hot_Chip »

Libertine wrote:24 Hour Party People po 100. put :D

za sve ljubitelje Madchester scene (d je tu namerno ;) )

I da, reziju potpisuje Majkl Vinterbotom! :D
Ofkors MaDchester!!! 8-) ...I daaaaaa, mogao bih da ga gledam i 1000 puta!!! :) :) :) ...Happy Mondays su bili takvo ludilo od benda... Eh kakva to scena bejaše... Joy Divison, The Smiths, The Stone Roses, Happy Mondays, Inspiral Carpets, itd itd itd...

A jesi gledala Winterbottomov "9 Songs"? On je usledio nedugo posle "24 Hr Party People" ...Mnogi ljudi su napljuvali taj film, a meni je jako, jako drag... Čak mi je medju dražima... Iako je vrrrlo eksplicitan, vredi ga videti... Samo ću ti reći da se radi o jednoj ljubavnoj vezi iz perspektive koju nemamo prilike da vidimo u hmmm... običnim ljubavnim filmovima... (odnosno, sve ono što se u ljubavnim blokbasterima izostavlja, a sastavni je deo svake veze :oops: :oops: :oops: ;) ) ...i naravno, sve to praćeno fenomenalnom muzikom (kao i u svakom njegovom filmu!)
svakako film o kome bi se moglo naširoko pričati... kao isečak iz nečijeg života... Winterbottom at it's best! :clap:
Libertine
Forumski student
Posts: 69
Joined: Sun May 31, 2009 11:56 am
Location: Beograd

Re: Poslednji film koji ste gledali...

Post by Libertine »

:) :) :)

Nisam gledala ''9 Songs'' :oops: Ali, sigurno cu ga pogledati ovih dana, posto verujem u tvoj sud! ;) :D
Take A Walk On The Wild Side...
User avatar
nikolav
Site Administrator
Posts: 1186
Joined: Sat Sep 10, 2005 12:36 am

Re: Poslednji film koji ste gledali...

Post by nikolav »

"Terminator: Salvation" - šta znam, nije loš, ali nešto fali, možda Švarcenenger :mrgreen: (ona sajber kopija se ne računa). Najlošiji od svih do sada, ali ipak dobar. Naravno, CGI najbolji do sada, ali to je i za očekivati.
"It seems to me that if you or I must choose between two courses of thought or action, we should remember our dying and try so to live that our death brings no pleasure on the world." John Steinbeck
User avatar
Javor
Forumski student
Posts: 35
Joined: Sun May 10, 2009 9:19 pm

Re: Poslednji film koji ste gledali...

Post by Javor »

Bolji je od treceg dela ako se on uopste i racuna!
User avatar
skali
Forumski student
Posts: 28
Joined: Fri Dec 12, 2008 2:44 pm

Re: Poslednji film koji ste gledali...

Post by skali »

Ko vec nije neka pogleda film "Public enemy".Glavna uloga je Dzoni Dep,a Branka Katic je dodatni razlog :dance:
User avatar
Hassian
Forumski student
Posts: 25
Joined: Fri Jun 12, 2009 11:34 am

Re: Poslednji film koji ste gledali...

Post by Hassian »

Shallow Grave, Ewan McGregor. Ako ste ikada pomislili da je moguće potpuno, bez rezerve verovati bilo kome (osim sebi), pogledajte ovaj film, pa razmislite ponovo.
User avatar
Elanor
Forumski specijalizant
Posts: 239
Joined: Thu Jun 04, 2009 1:58 pm
Location: Beograd

Re: Poslednji film koji ste gledali...

Post by Elanor »

X man origins: Wolverine :) Iako je film za razonodu, bez neke posebne filozofije ili čega već, Wolverine mi je jedan od omiljenih junaka tako da preporučujem film :)

Eh da pre neko veče ponovo pogledah Rockenroll'u :D Genijalan film, kao i naravno Dve čađave dvocevke i Snatch :D
I'm too f***in' good, and f***in' proud...
Image
User avatar
Ceftriaxone
Moderator
Posts: 414
Joined: Wed May 30, 2007 4:24 pm
Location: Београд

Re: Poslednji film koji ste gledali...

Post by Ceftriaxone »

Hangover, Freedom writers (Hilari Svonk, snimljen po istinitom dogadjaju), Something the lord made(Alan Rikman,o prvoj operaciji na srcu,takodje po istinitom dogadjaju).
1. http://www.imdb.com/title/tt1119646/
2. http://www.imdb.com/title/tt0463998/
3. http://www.imdb.com/title/tt0386792/
Post Reply