Kritika američkih serija

ponovo radi bioskop. Šta ste poslednje gledali? Gde ima dobra žurka? Šta preporučujete?
User avatar
natasha
Forumski student
Posts: 47
Joined: Sun May 10, 2009 1:55 pm

Re: Kritika američkih serija

Post by natasha »

nikolav wrote:
natasha wrote:ja bas volim Gray's anatomy kao i scrubs to je potpuno luda serija:))
Mala digresija, nadam se da mi natasha neće zameriti: "Gray's Anatomy" je čuvena anatomija (knjiga), "Grey's Anatomy" je serija. Neije mi namera da ispravljam pravopisne greške, već da ukažem na tu igru rečima u naslovu serije.
naravno da ti necu zameriti:)
User avatar
MrsBrightside
Forumski student
Posts: 60
Joined: Sun Feb 22, 2009 7:12 pm

Re: Kritika američkih serija

Post by MrsBrightside »

ja nešto naročito ni ne volim GA...ali svejedno pogledam kad god naletim :lol: ali sam volela ER, a tek M*A*S*H...baš!
User avatar
Stefan
Forumski stažista
Posts: 118
Joined: Thu Jun 01, 2006 5:25 pm

Re: Kritika američkih serija

Post by Stefan »

Grey je bila interesantna dok nisu od nje napravili OGROMNU DRAMU!
I naravno, dok nisu provukli standardni motiv svih američkih serija: devojka želi da nađe mr. Right-a i da se uda za njega i da živi kao u bajci... SMOR!
Look inside, look inside your tiny mind, and look a bit harder, cause we’re so uninspired, so sick and tired, of all the hatred you harbor... F.U.
User avatar
rincewind
Forumski student
Posts: 9
Joined: Fri Oct 30, 2009 7:12 pm

Re: Kritika američkih serija

Post by rincewind »

Grey's Anatomy je sranje, Scrubs isto, House je super, britanske serije su bolje od američkih, a najbolja serija ikad snimljena je Homicide. Kad se setim...
I da dodam Alo, alo, Law and order, CSI Las Vegas i New York, Miami je sranje.
Coupling je genijalna serija. I Mućke. :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
Hassian
Forumski student
Posts: 25
Joined: Fri Jun 12, 2009 11:34 am

Re: Kritika američkih serija

Post by Hassian »

Potpuno se slažem sa rincewindom. Homicide - najbolja serija! I Dexter, bila na Fox crime-u.
User avatar
Soul
Forumski student
Posts: 66
Joined: Mon Jun 01, 2009 2:50 pm

Re: Kritika američkih serija

Post by Soul »

Black Adder, wicked humour. 8-)
Reach out, touch fate!
User avatar
ThePretender
Forumski stažista
Posts: 150
Joined: Sun Nov 07, 2010 8:10 am
Location: Novi Sad

Re: Kritika američkih serija

Post by ThePretender »

Grey´s anatomy je bila super serija dok su George i Izzie bili tu, dok je Cristina bila najbolja i stalno se takmičila, ali sad je smorčina. House isto, nova sezona je dosadna :violence-uzi:
See one, do one, teach one!

"There are Pretenders among us. Geniuses with the ability to become anyone they want to be."
Post Reply