Kritika američkih serija

ponovo radi bioskop. Šta ste poslednje gledali? Gde ima dobra žurka? Šta preporučujete?
User avatar
Hot_Chip
Forumski student
Posts: 100
Joined: Wed Jun 11, 2008 11:58 am

Kritika američkih serija

Post by Hot_Chip »

E vala, kad čujem "Grey's Anatomy" odmah mi se ne gleda! :x
User avatar
nikolav
Site Administrator
Posts: 1186
Joined: Sat Sep 10, 2005 12:36 am

Re: Romantične komedije

Post by nikolav »

Šta ti imaš protiv Grey's Anatomy :evil: ?! Nemoj sad da te banujem :lol:!
"It seems to me that if you or I must choose between two courses of thought or action, we should remember our dying and try so to live that our death brings no pleasure on the world." John Steinbeck
User avatar
Hot_Chip
Forumski student
Posts: 100
Joined: Wed Jun 11, 2008 11:58 am

Re: Romantične komedije

Post by Hot_Chip »

Ne volim serije o doktorima! :lol:

Ali uvek ima i gore od toga... recimo "Friends" u kojoj svi namerno pričaju retardirano... plus ha-ha-ha publika!!! ...E, to je veći žasu! :roll:
User avatar
nikolav
Site Administrator
Posts: 1186
Joined: Sat Sep 10, 2005 12:36 am

Re: Romantične komedije

Post by nikolav »

E, tu se slažemo. Nikad mi nije bilo jasno zašto ljudi vole "Friends" i što se smeju na kreveljenje retardiranih likova. Meni su "Mućke" zakon kad su humorističke serije u pitanju. Eventualno "Crna guja" i "Alo, Alo", znači britanski humor.
"It seems to me that if you or I must choose between two courses of thought or action, we should remember our dying and try so to live that our death brings no pleasure on the world." John Steinbeck
User avatar
Hot_Chip
Forumski student
Posts: 100
Joined: Wed Jun 11, 2008 11:58 am

Re: Romantične komedije

Post by Hot_Chip »

Friends nimalo nisu spontani... više izveštačeni...

ali ih zato Britanci šiju za 3 koplja iznad! 8)
...ne zaboravi pored Mućki i Monti Pajtona, Absolutely Fabulous, Men Behaving Badly... nijedna američka serija nije dostigla taj nivo humora! ...

Ej sad se setih, ovo je tema ROMANTIČNE KOMEDIJE! ...a ne SERIJE... :lol: :lol: :lol:
User avatar
nikolav
Site Administrator
Posts: 1186
Joined: Sat Sep 10, 2005 12:36 am

Re: Kritika američkih serija

Post by nikolav »

He, he, zato smo i splitovani, pa možemo na miru da nastavimo da pljujemo po američkim serijama. Ali, kad bolje razmislim, ja volim američke serije, osim humorističkih, čak više gledam serije nego filmove. Kad pogledam koliko serija gledam odjednom, zapitam se hoću li ikad završiti ovaj fakultet :lol:.
"It seems to me that if you or I must choose between two courses of thought or action, we should remember our dying and try so to live that our death brings no pleasure on the world." John Steinbeck
User avatar
Hot_Chip
Forumski student
Posts: 100
Joined: Wed Jun 11, 2008 11:58 am

Re: Kritika američkih serija

Post by Hot_Chip »

hahahaha :lol: :lol: :lol: ...ja sam provalio da ne mogu da gledam seriju kad mi neko da DVD sa 56 epizoda na njemu! ...mislim, u čemu je čar onda? ...ja volim onako kao što se nekad davao "Bolji život"...samo subotom uveče :wink: ...jedna epizoda nedeljno i onda se zaželimo i razmišljamo do sledeće npr. subote šta će se desiti... :lol:

inače od američkih,, smatram "Homicide: Life on The Streets" najboljom ikad... ajde dobro i čuveni "Dosije X"... ali najveći sam ipak fan tinejdžerskih... Moj Takozvani Život, Nestašne godine, Beverly Hills... I jebote, nema više takvih serija... :(
User avatar
nikolav
Site Administrator
Posts: 1186
Joined: Sat Sep 10, 2005 12:36 am

Re: Kritika američkih serija

Post by nikolav »

Ima novi "Beverly Hills" iliti "90210", onako baš praznoglav, dušu dalo za puštanje mozga na pašu, a i "Melrose Place" je doživeo rimejk. Ah, serije mog detinjstva... Na BH i X files sam odrastao 8). I naravno "Boljem životu" :D :D :D. A inače sam sve moguće serije odgledao, tako da sad i ja idem po ritmu jedna epizoda nedeljno, pratim Amere u stopu, tačnije sa danom zakašnjenja :).

A s obzirom da voliš horore, "Supernatural" - obavezno. Više je paranormal nego horor, ali je sjajna.
"It seems to me that if you or I must choose between two courses of thought or action, we should remember our dying and try so to live that our death brings no pleasure on the world." John Steinbeck
User avatar
dradmin1
Site Administrator
Posts: 1531
Joined: Sun Nov 02, 2008 1:31 pm

Re: Kritika američkih serija

Post by dradmin1 »

Ja obožavam kada mi neko da DVD sa svim epizodama serijala! I onda gledam po ceo dan!!!! :)
User avatar
Javor
Forumski student
Posts: 35
Joined: Sun May 10, 2009 9:19 pm

Re: Kritika američkih serija

Post by Javor »

Coupling
Life
Jericho
User avatar
natasha
Forumski student
Posts: 47
Joined: Sun May 10, 2009 1:55 pm

Re: Kritika američkih serija

Post by natasha »

ja bas volim Gray's anatomy kao i scrubs to je potpuno luda serija:))
User avatar
nikolav
Site Administrator
Posts: 1186
Joined: Sat Sep 10, 2005 12:36 am

Re: Kritika američkih serija

Post by nikolav »

natasha wrote:ja bas volim Gray's anatomy kao i scrubs to je potpuno luda serija:))
Mala digresija, nadam se da mi natasha neće zameriti: "Gray's Anatomy" je čuvena anatomija (knjiga), "Grey's Anatomy" je serija. Neije mi namera da ispravljam pravopisne greške, već da ukažem na tu igru rečima u naslovu serije.
"It seems to me that if you or I must choose between two courses of thought or action, we should remember our dying and try so to live that our death brings no pleasure on the world." John Steinbeck
User avatar
Elanor
Forumski specijalizant
Posts: 239
Joined: Thu Jun 04, 2009 1:58 pm
Location: Beograd

Re: Kritika američkih serija

Post by Elanor »

The big bang theory... Jedna od najboljih serija ikada :D Americka je, nova je, ali je genijalna :D
I'm too f***in' good, and f***in' proud...
Image
User avatar
Ivan
Forumski stažista
Posts: 113
Joined: Sun Oct 23, 2005 6:44 pm

Re: Kritika američkih serija

Post by Ivan »

Uu, da! Samo što je ja skidam već nekoliko meseci sa torenta... :?
User avatar
Ivan
Forumski stažista
Posts: 113
Joined: Sun Oct 23, 2005 6:44 pm

Re: Kritika američkih serija

Post by Ivan »

A niko da pomene Dr Haus-a?
User avatar
Elanor
Forumski specijalizant
Posts: 239
Joined: Thu Jun 04, 2009 1:58 pm
Location: Beograd

Re: Kritika američkih serija

Post by Elanor »

Imam ja obe sezone koje su izasle, a sad skidam i trecu onako kako izlazi :D A Haus, genije :D Obozavam taj njegov cinizam :D
I'm too f***in' good, and f***in' proud...
Image
User avatar
nikolav
Site Administrator
Posts: 1186
Joined: Sat Sep 10, 2005 12:36 am

Re: Kritika američkih serija

Post by nikolav »

Haus se podrazumeva valjda :lol:. Mada, što se medicinskog dela serije tiče, nisam baš ushićen koliko sa "karakternim" delom 8).
"It seems to me that if you or I must choose between two courses of thought or action, we should remember our dying and try so to live that our death brings no pleasure on the world." John Steinbeck
User avatar
Elanor
Forumski specijalizant
Posts: 239
Joined: Thu Jun 04, 2009 1:58 pm
Location: Beograd

Re: Kritika američkih serija

Post by Elanor »

MA taj drugi deo nije ni bitan :D
I'm too f***in' good, and f***in' proud...
Image
User avatar
nikolav
Site Administrator
Posts: 1186
Joined: Sat Sep 10, 2005 12:36 am

Re: Kritika američkih serija

Post by nikolav »

Ja moram ovo da stavim, odlomak iz poslednje epizode Simpsonovih :lol: :lol:


P.S. Nemojte da se čudite, ja imam malo čudan smisao za humor :).
"It seems to me that if you or I must choose between two courses of thought or action, we should remember our dying and try so to live that our death brings no pleasure on the world." John Steinbeck
User avatar
Hot_Chip
Forumski student
Posts: 100
Joined: Wed Jun 11, 2008 11:58 am

Re: Kritika američkih serija

Post by Hot_Chip »

hahahahahaha :lol: :lol: :lol:

to i ja često radim... lalalalalalalalalalala.... :lol: :lol: :lol:
Post Reply