METALCI NA MEDICINI

ponovo radi bioskop. Šta ste poslednje gledali? Gde ima dobra žurka? Šta preporučujete?
User avatar
johnatans
Forumski student
Posts: 67
Joined: Thu Nov 30, 2006 3:34 pm

METALCI NA MEDICINI

Post by johnatans »

Bash bih voleo da znam koliko ima metalaca na medicini...meni se chini po godini jedno 5...METALCI UJEDINITE SE>>>
Attending

Post by Attending »

...nisam znao ni toliko da ih ima :lol:
User avatar
Eoja
Forumski student
Posts: 46
Joined: Tue Apr 06, 2004 9:05 am

Post by Eoja »

Metalci nisu samo oni, koji nose crne majice sa preslikačima metal grupa i dugim kosama :roll: .
Attending

Post by Attending »

niko nije ni rekao da su samo takvi metalci :roll:
najbolje bi bilo da sada raspravljamo o tako znacajnoj temi ovde!
User avatar
Ball
Forumski student
Posts: 30
Joined: Fri Apr 13, 2007 9:34 pm

Post by Ball »

Uaaaaa metalci! :) napred sinane,napred sinane! :D :D
User avatar
johnatans
Forumski student
Posts: 67
Joined: Thu Nov 30, 2006 3:34 pm

Post by johnatans »

Eoja wrote:Metalci nisu samo oni, koji nose crne majice sa preslikačima metal grupa i dugim kosama :roll: .
naravno da nisu...ali mislim da na medicini 90 % ljudi misli da je Metallica muzichki pravac...a Iron maiden marka pegle... :shock:
User avatar
Eoja
Forumski student
Posts: 46
Joined: Tue Apr 06, 2004 9:05 am

Post by Eoja »

johnatans wrote:...a Iron maiden marka pegle... :shock:
:lol: :lol: :lol:
Ali, po mom mišljenju, Metalaca ima više nego ranije, kada gledam ove klince sve mi nešto toplo oko srca :D
User avatar
Vesa
Forumski student
Posts: 22
Joined: Wed Jul 06, 2005 7:55 am

Re: METALCI NA MEDICINI

Post by Vesa »

PUNK'S NOT DEAD!!!
User avatar
johnatans
Forumski student
Posts: 67
Joined: Thu Nov 30, 2006 3:34 pm

Re: METALCI NA MEDICINI

Post by johnatans »

ima nas i na http://www.yumetal.net ... :D
GDE CU BRE DA NADJEM OVAKO SITAN AVATAR????????????????????????????????
User avatar
protozoa
Forumski student
Posts: 5
Joined: Fri Aug 17, 2007 2:01 pm

Re: METALCI NA MEDICINI

Post by protozoa »

hi, hi

metalci na medicini... pa nije vam ovo etf :), a ni Stoletov hodnik ne lici na kst :)

ajoj, metalaca ima samo na prvoj i mozda drugoj godini...

dok stignu do seste, oni sto im kosa sama ne otpadne je oshisaju :)

a sto se tice zike... sa metala predju na hard rock, pa na rock, zatim oko cetvrte slusaju alternativu, na petoj bluz... a na sestoj ih muzika uveliko nervira :), jer bi da se zene, (najcesce nekom koleginicom koja slusa cecu) :)

bilo bi cool videti nekog dugokosog kolegu... ili bar sa slicnim ukusom za ziku :)

kiss svima metalcima na medicini :)
User avatar
desttiny
Forumski student
Posts: 8
Joined: Mon Feb 05, 2007 10:55 am

Re: METALCI NA MEDICINI

Post by desttiny »

kakav zanimljiv topic, ne mogu da verujem da se neko toga setio :) pozzzz svima koji slusaju dobru muziku i nisu se prodali pinku!
...Careful what you wish you may regret it,
careful what you wish you just might get it...
User avatar
*wishmiss*
Forumski student
Posts: 3
Joined: Sat Jan 05, 2008 1:14 am
Location: Bg, Dorcol.....!

Re: METALCI NA MEDICINI

Post by *wishmiss* »

hahahahaaaa....koja tema! reci....pa kao da smo u osnovnoj shkoli i prvo pitanje posle, kako se zovesh je: a koju muziku slushash!
elem, nisam ih puno primetila ali apolutno se slazem da nisu metalci ljudi koji iskljuchivo nose crno/martinke/imaju dugu kosu.....bila sam i ja u sl fazonu u gimnaziji, imam i dalje martinke, ne nosim ih vishe, jbg, nekako me proshla ta faza.....ali i dalje slusham ono shto sam slushala pre, i to naravno nije iskljuchivo metal...tako da....nemojmo tako olako etiketirati ljude....neki su mnogo veci khm khm metalci iako na prvi pogled ne izgledaju tako.....a ja cu uvek biti rockerka u dushi.... :hel_jea:
People are strange, when you're a stranger.....
User avatar
5t3fan
Forumski student
Posts: 2
Joined: Mon Jan 21, 2008 1:19 pm
Location: Istocno od raja...
Contact:

Re: METALCI NA MEDICINI

Post by 5t3fan »

Slazem se sa prethodnim postom... i ja slusam rock/metal pa nisam skoro uopste u tom fazonu... pretpostavljam da su ovde ljudi misli na darkere (one koji nose crno, crno i samo crno)... ali, opet, gde ce darker u beli mantil... :arrow:
...nema casti ni morala, zavisimo od budala...
User avatar
must be between
Forumski student
Posts: 29
Joined: Tue Jun 20, 2006 9:47 pm

Re: METALCI NA MEDICINI

Post by must be between »

Davno sam se ulogovao cak sam mislio i da mi vise nije isti nick i password,ali kazem sebi ajd da probam da se setim kad ono uplailo.Tema me pokrenula.............iskreno u mojoj generaciji ja sam znao za jednog lika koji se milsim u drugoj godini osisao i koliko cujem napustio studije i za jos jednog koji je jako dugo kuburio na prvoj godini a onda se odlepio i sad je ja mislim na 4-toj.Do kraja studija sam jos samo upoznao jednog lika koji je dosao posle 2 godine zavrsene u KG-u da zavrsio fax u Bg-u i to je to!!!Iskreno medicinski fax je leglo sabanluka.....ne mislim da je samo metal kvalitena muzika naprotiv ima i tu sranja kao i svugde,podrzavam svu kavalitetnu muziku od jazz-a do metal-a.........ali stvarno Grand,Svet Plus(da li je to Tv stanica ili novine nisam siguran),Skandal...onda sve vise traceva nasih "estradnih umetnika" u dnevnoj stampi, bi zakonom zabranio.Jos nesto sta me najvise izludjuje,kad mi mlad covek kaze da slusa narodnjake i da mu je Mako Bulat sve (splavovi su Meka i Medina.....) momentalno mi se najezi kosa na glavi ,a bilo bi jako smesno videti coveka s tolikom najezenom kososm......ha ha ha ha.Sve u svemu mi je jako zao sto mladi nemaju "svoj mozak" i ne istrazuju u svojim najboljim godinama zivota, a narocito sto uzimaju sve sto ima je servirano.Zato bi misao jednog kolege od gore preinacio u .....LJUDI SA MOZGOM UJEDINITE SE....
............pa i profesori su nekad bili studenti.............samo se toga izgleda ne secaju
User avatar
vladan2
Forumski student
Posts: 12
Joined: Sun Dec 23, 2007 9:38 am

Re: METALCI NA MEDICINI

Post by vladan2 »

bravo,pravo u centar,e ppa sad aj malo preciznije,dal za met smatras one onako opustenije sporty,ili onako u nedostku bolje reci i iz postovanja gang.. mislim da ces me razumeti ili oba
nadam se da nisam opet mnogo nejasan,i trudim se da kazem ono sto mislim,lazi obicno pocnu kao nesto sitno i bezazleno ali na kraju izrastu u prave monstrume...zato NE LAZEM
pa,sad pa ...sta kazes,samo bbez crteza,najezim se od njih
pa tako,to od mene,idem,zzzzove knjiga
User avatar
Katamina
Forumski student
Posts: 2
Joined: Mon Sep 28, 2009 7:41 pm

Re: METALCI NA MEDICINI

Post by Katamina »

Tolike sam godine na ovom faxu i nisam se sladje nasmejala dugo:)ovo mesto je nespojivo sa alternativnom muzikom...mada ovde ima dosta metalaca jer najmracniji je Satan Sakic:):)
User avatar
Slobo
Forumski student
Posts: 18
Joined: Wed Nov 12, 2008 1:52 am

Re: METALCI NA MEDICINI

Post by Slobo »

johnatans wrote:ima nas i na http://www.yumetal.net ... :D
8) tu sam

Nikad duga kosa!
User avatar
SentinelBL
Forumski student
Posts: 82
Joined: Sat Feb 28, 2009 7:30 pm
Location: Beograd

Re: METALCI NA MEDICINI

Post by SentinelBL »

Eve i mene :)) slažem se sa "Slobo", za mene nikad duga kosa, ali metal u srcu :) Takođe "must be heaven" je ovo tako dobro sročio, da to treba uramiti... NE SLUŠAJ GRAND, UMRI PRIRODNOM SMRĆU!
“Some like to understand what they believe in. Others like to believe in what they understand.” – Stanislaw Jerzy Lec
User avatar
Sloba
Forumski student
Posts: 51
Joined: Sat Jun 12, 2004 8:58 am

Re: METALCI NA MEDICINI

Post by Sloba »

must be between wrote:...iskreno u mojoj generaciji ja sam znao za jednog lika koji se milsim u drugoj godini osisao i koliko cujem napustio studije ...
Ja sam se u drugoj osisao ali nisam napustio studije :) . Skoro sam iskopao fotku ispred fiziologije gde smo koleginica i ja (ja sa duzom kosom :P ).

Samo sam napravio malo duzu pauzu od trece godine.

Sad sam sesta i, iako nemam dugu kosu, na vezbe iz higijene/orl/ocnih idem ujutro uz zvuke Savatage, Dream Theater, Stratovarius i jos ponekih. :D

Inace po svim stavovima se slazem sa kolegom "must be between".
User avatar
rincewind
Forumski student
Posts: 9
Joined: Fri Oct 30, 2009 7:12 pm

Re: METALCI NA MEDICINI

Post by rincewind »

Nikad duga kosa!
A zašto? Inače se slažem sa izborom muzike, posebno Dream Theater.
Post Reply