How To Fake an Orgasm

Post Reply
User avatar
pametnica88
Forumski student
Posts: 37
Joined: Thu Sep 02, 2010 1:15 am

How To Fake an Orgasm

Post by pametnica88 »

Pre nego sto se nasmejete vi muskarci, znajte da je ovo jedna od stvari koja vam se sigurno desila bar jednom u zivotu, ma koliko da ste dobri… I naravno da nikada niste primetili, a I kako biste, kad su zene kao I u svemu drugom veste I u tome :D A za one manje veste, evo link, naravno :D
http://www.metacafe.com/watch/1732367/h ... an_orgasm/

Bila sam tuzna kada sam shvatila koliko mojih drugarica, bar onih sa kojima sam dovoljno bliska da pricam o tim stvarima, ima taj problem. Kada sam ih pitala zasto to rade, dobila sam razlicite odgovore, od kojih su neki bili vise, neki manje tuzni…
Bila sam umorna…
Nije mi bilo do toga, samo sam htela da ga se otarasim...
Toliko se trudio…
Zurila sam na vezbe…

Kada sam ih pita koliko cesto to rade, shvatila sam da one ustvari ne znaju zasto to rade… Nisi mogla biti umorna pet puta, nisi zurila svako drugo jutro, ako ti ga je zao svaki put kad vodite ljubav onda nesto definitivno ne valja.
Verujem da najveci broj zena to radi da ne bi povredile osecanja svog partnera, kako on ne bi pomislio da je los ljubavnik. Ali ako uhvatis sebe da ti se to ucestalo desava? Onda on jeste los ljubavnik? Ili s tobom nesto nije u redu?
Jedno istrazivanje, koje je uradio Durex, a kojim je bilo obuhvaceno 26000 ljudi u 26 zemalja, kaze da samo 48% ljudi dozivi vrhunac nakon seksa, a kada posmatrate po polovima to je 63% za muskarce I 32% za zene :cry: Normalno, jadni Japanci najmanje svrsavaju, a najvise Italijani, Spanci I Juznoafrikanci :clap:
Zasto muskarci vise svrsavaju od zena? Zato sto su sebicniji? Zato sto znaju sta zele? Zato sto im je teze da odglume?
Da li mozes razlikovati pravi od onog drugog? Pa postoje razne teorije :
1.Ako primijetite bilo što od sljedećeg, onda definitivno vrijedi razmotriti mogućnosti da vaša partnerica glumi orgazam i samo pokazuje svoj glumački talent. Zato budite pozorni ukoliko je uzdisanje mehaničko i ravnomjerno te nije u skladu s gibanjem vašeg tijela. Isto tako sumnjivo je ukoliko se duboko uzdisanje brzo promijeni u plitko i nečujno. Tijekom pravogorgazma osjetit ćete stiskanje na svom penisu, to je stiskanje njenih vaginalnih mišića, kod simuliranog orgazma to naravno nećete osjetiti.
Ako si sposoban da pratis sve to, I da je istovremeno nateras da svrsi, onda ti svaka cast…

2. Kod glumljenja orgazma osvijetli se dio mozga koji je odgovoran za svjesno kontroliranje postupaka, dok se kod pravog orgazma osvijetli dio koji nadzire podsvjesne postupke.
U zavisnosti od toga koju opremu imas, tj. nemas mozes se upustiti u cin prepoznavanja pravog orgazma :D
Dakle ako je uhvatis da glumi, hoces li je naterati da ti prizna? Ili ako bude toliko glupa da ti sama kaze, ne daj Boze… Da li ces joj ikada vise verovati posle toga? :(

Ne znam odakle ta suluda ideja da moras da svrsis prilikom svakog odnosa, da nema tog glupog pravila jadne zene ne bi morale da koriste svoje glumacke sposobnosti u toj meri, a muskarci ne bi imali problema sa egom.
Nebitno da li je on los ljubavnik ili je problem ona, njen umor, stres, nedostatak vremena ili frigidnost, uvek je kriv muskarac… Zasto?
Zato sto ona nikad nece priznati da je kriva, jer on je taj koji ne zna da je ….
Zato sto muskarci misle da zena nije uzivala u seksu ako ne svrsi, pa onda ona da bi pokazala da jeste uzivala…
Zato sto on mora da zna sta joj prija, jednostavno mora da zna, cak iako mu ona nikad to nije rekla, niti je icim nagovestila.
User avatar
sco
Forumski stažista
Posts: 125
Joined: Tue Feb 03, 2009 6:26 pm

Re: How To Fake an Orgasm

Post by sco »


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
xechasiar
Forumski specijalista
Posts: 11067
Joined: Wed Mar 13, 2024 9:27 am

Re: How To Fake an Orgasm

Post by xechasiar »

audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
journallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting
Post Reply