Napravi pauzu! Nije sve u ucenju!

Post Reply
User avatar
Milica&Iva
Forumski student
Posts: 4
Joined: Sat Jun 02, 2007 10:16 am

Napravi pauzu! Nije sve u ucenju!

Post by Milica&Iva »

U ovim teskim trenucima zlokobnog junskog roka sa vise lica stoglave hidre (ko uci/ucio patofizu iz beogradske zna o cemu pricamo :) ) neophodne su nam teme koje i nemaju veze s faksom. Da znamo da ima zivota tamo negde. (a i doprinelo bi popularnosti foruma)

Dakle, zgodne kolege! Ima li vas? :wink:
I necemo se buniti ako uz detaljan opis, interesovanja i prosek :lol: ostavite i vase polunage slike (bilo gornje ili donje polovine tela :lol: )

Dve koleginice s dijagnozom akutne seksualne insuficijencije :lol: 8)
User avatar
Luka
Forumski student
Posts: 2
Joined: Sat Jun 02, 2007 11:22 pm

Post by Luka »

Hehehehe :lol:

e to je ono sto je trebalo ovom 4umu! bravo devojke!
prilazem svoju sliku od prosle godine s mora, a nadam se da ce i neke koleginice uciniti isto! da i kolege mogu da uzivaju u pauzi. :D :oops:


Image
Attending

Mislim...sta reci

Post by Attending »

Mislim...sta reci :lol:
User avatar
medenica
Forumski student
Posts: 1
Joined: Sun Jun 03, 2007 3:13 pm

Post by medenica »

jao! suuuper ideja< da se svi malo upoznamo!
evo ja i drugarica (nije koleginica!) na jednoj zurkici :)

sorry sto nije polu naga, cmokic! :)

Image
User avatar
mala sirena
Forumski student
Posts: 16
Joined: Fri Mar 31, 2006 8:59 pm

Post by mala sirena »

Pa ako vi smatrate da je ovo pravo mesto za egzibicionisanje i oglase lične prirode ... :roll:
User avatar
johnatans
Forumski student
Posts: 67
Joined: Thu Nov 30, 2006 3:34 pm

Post by johnatans »

Ajde ti Ivo shto ocesh gole tipove ali ova Milica me je skroz razocharala.. :P Shta ce dechko reci na ovakve provokacije....
User avatar
Milica&Iva
Forumski student
Posts: 4
Joined: Sat Jun 02, 2007 10:16 am

Post by Milica&Iva »

ccc ne bilo koje gole muskarce, vec kolege!
(a posebno kolege metalce :wink: )

a sad posto nam je identitet provaljen, nista od nase slike u toplesima! :D

PS a na kog decka tacno mislis?
User avatar
Dr. James Barry
Forumski student
Posts: 93
Joined: Sat May 27, 2006 11:50 am
Location: Beograd
Contact:

Re: Napravi pauzu! Nije sve u ucenju!

Post by Dr. James Barry »

Pa ako vi smatrate da je ovo pravo mesto za egzibicionisanje i oglase lične prirode ...
Tja, vidis- cas izbori za miss, cas trazenje fotki, cas toplesi, sto bi Dragoljub Ljubicic rekao: DSZ = Da Se Zezamo...
Tiltuje covek od ucenja, pa mu ni pauze nisu bas nesto... :D :D :D
The “Beardless Lad”Dr. James Barry - 1795-1865
Attended Edinburg Medical School.
During the Napoleonic Wars was an Army Surgeon, and performed one of the first successful C/Ss.
At burial was found to be a woman!
Attending

Re:

Post by Attending »

medenica wrote:jao! suuuper ideja< da se svi malo upoznamo!
evo ja i drugarica (nije koleginica!) na jednoj zurkici :)

sorry sto nije polu naga, cmokic! :)

Image
hehehehe...jer moze bar email tvoje drugarice? :D :D
salim se malo...mada nikad se ne zna...u sali nekad pola zbilje :D
User avatar
pssst
Forumski student
Posts: 39
Joined: Sun Jul 22, 2007 12:55 am

Re:

Post by pssst »

Luka wrote:Hehehehe :lol:

e to je ono sto je trebalo ovom 4umu! bravo devojke!
prilazem svoju sliku od prosle godine s mora, a nadam se da ce i neke koleginice uciniti isto! da i kolege mogu da uzivaju u pauzi. :D :oops:


Image
kralj!
User avatar
nano-oneesan
Forumski student
Posts: 52
Joined: Wed Apr 09, 2008 4:42 pm

Re: Napravi pauzu! Nije sve u ucenju!

Post by nano-oneesan »

OK decko super izgleda nema sta...sto se tice ostavljanja fotkica i zezanja mislim da je tu pogodniji facebook.Mada nasa grupa tamo bas i nije nesto aktivna verovatno jer ima mnogo mesta na kojima ljudi nalaze bilo kakvu vezu sa nasim faxom...kad bi smo nekako izdejstvovali da iamamo par stvari koje funkcionisu bilo bi fantasticno.
Attachments
1.jpg
1.jpg (137.07 KiB) Viewed 3055 times
U svetu postoji jedno carstvo u kome caruje drugarstvo.Tamo su kuce od COKOLADE i pozori su od MARMELADE.
Attending

Re: Napravi pauzu! Nije sve u ucenju!

Post by Attending »

nano-oneesan wrote:OK decko super izgleda nema sta...sto se tice ostavljanja fotkica i zezanja mislim da je tu pogodniji facebook.Mada nasa grupa tamo bas i nije nesto aktivna verovatno jer ima mnogo mesta na kojima ljudi nalaze bilo kakvu vezu sa nasim faxom...kad bi smo nekako izdejstvovali da iamamo par stvari koje funkcionisu bilo bi fantasticno.

eh,pa sta mi znaci ova tvoja slika, osim sto znam da si bila na beer festu kao vip :lol: :D
User avatar
GAna
Forumski student
Posts: 9
Joined: Fri Mar 27, 2009 9:06 am
Location: Zemun

Re: Napravi pauzu! Nije sve u ucenju!

Post by GAna »

:) luda tema :)
User avatar
xechasiar
Forumski specijalista
Posts: 10764
Joined: Wed Mar 13, 2024 9:27 am

Re: Napravi pauzu! Nije sve u ucenju!

Post by xechasiar »

сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтtuchkasсайтсайт
Post Reply