Popis Stanovništva 2011

User avatar
mirkosimic
Forumski student
Posts: 15
Joined: Fri Oct 01, 2010 3:12 pm

Re: Popis Stanovništva 2011

Post by mirkosimic »

Eh admini, admini... . Šta bi bilo da imate neku veću vlast od toga da editujete postove ili da banujete učesnike?! Ideju o smajlijima sam dobio od dradmina1, (nekoliko postova iznad) i ne shvatam da li je broj smajlija bio nepravedan prema mišljenju nikolav-a. O snazi argumentacije se može diskutovati, ali nisam siguran da imam dovoljno vremena da sve argumente iznešene u okviru ove teme rangiram po snazi, onako kako ih ja vidim. Moji postovi na ovoj temi su neka opšta percepcija onoga što su pojedini učesnici napisali. Verujem da kada bih ulazio u dublju analizu i to prikazao u postu, admini bi se našli pogođeni pa bi to bilo trolovanje i flejmovanje.
User avatar
legenda
Forumski specijalizant
Posts: 226
Joined: Wed Oct 21, 2009 12:54 pm
Location: Београд
Contact:

Re: Popis Stanovništva 2011

Post by legenda »

dradmin1 wrote:Jer isto tako ti naravno NISI zatucani srpski nacionalista-pravoslavac (jedno bez drugog ne može), iako u boga ne veruješ, koji je siguran da se protiv bele kuge bori ćirilicom (verovatno tako što spermatozoidi ne umeju da čitaju latinicu na putokazima do jajne ćelije) i sečom drveća koje ne rađa, kome je FB profil put slika srpske zastave, orlova, cara Lazara, statusa podrške Gadafiju i ostalim slobodnim misliocima 21. veka.
Читам ове старе поруке и не могу да верујем која количина мржње и глупости из њих избија.

Одговорићу на то, иако није мени било упућено, јер не могу да верујем шта читам..

Зашто су "српски националисти-православци" затуцани?
Зашто српски националисти морају да буду Православни?
Зашто Православни морају да буду српски националисти?
Против беле куге ћирилицом и сечом дрвећа које не рађа?!?! Ово је класичан говор мржње.
Шта фали бити поносан на припадност славном српском народу и имати профил на фејсу који је пун српских застава, орлова и Цара Лазара?
А Гадафи је на жалост прошао као прави слободни мислилац 21. века. Убијен је по кратком поступку, без суђења.
Све причајући лепу причу о Европи.. одведоше нас у Африку.
"Један сексуални партнер за цео живот"
Учите децо, дан и ноћ. Знање је сила, знање је моћ. Ко учити неће, тај не може проћ.

:arrow: Да ли је паметнији Суботић као Dr или Др?
User avatar
xechasiar
Forumski specijalista
Posts: 628
Joined: Wed Mar 13, 2024 9:27 am

Re: Popis Stanovništva 2011

Post by xechasiar »

Post Reply