O seksualnosti i agresiji, ženama i muškarcima...

Post Reply
User avatar
legenda
Forumski specijalizant
Posts: 226
Joined: Wed Oct 21, 2009 12:54 pm
Location: Београд
Contact:

Re: Prof. Dr Milan Prostran

Post by legenda »

Непристојно обучена колегиница = насиље над мушкарцем, наравно, уколико нису у спаваћој соби ;)
Све причајући лепу причу о Европи.. одведоше нас у Африку.
"Један сексуални партнер за цео живот"
Учите децо, дан и ноћ. Знање је сила, знање је моћ. Ко учити неће, тај не може проћ.

:arrow: Да ли је паметнији Суботић као Dr или Др?
User avatar
nikolav
Site Administrator
Posts: 1186
Joined: Sat Sep 10, 2005 12:36 am

Re: Prof. Dr Milan Prostran

Post by nikolav »

Možeš malo da pojasniš šta si time hteo da kažeš? Šta podrazumevaš pod nepristojno? I kako nasilje?
"It seems to me that if you or I must choose between two courses of thought or action, we should remember our dying and try so to live that our death brings no pleasure on the world." John Steinbeck
User avatar
legenda
Forumski specijalizant
Posts: 226
Joined: Wed Oct 21, 2009 12:54 pm
Location: Београд
Contact:

Re: Prof. Dr Milan Prostran

Post by legenda »

Непристојно облачење женска је оно облачење које више открива него што скрива, било услед недостатка одеће, било услед тога што је иста преуска.

С обзиром да се мушко сексуално узбуђује примарно чулом вида, када се женско тако нападно обуче, оно врши агресију на мушкарца изазивајући му снажан осећај непријатности и немогућности да сврсисходно реагује услед недостатка погодне околине за то. Неке то имају освешћено па отворено кажу - волим да их гледам како се презнојавају кад им завртим дупетом испред носа или кад им истрћим груди под нос итд.. То му га дође исто као кад он њу млати, а она се презнојава и осећа непријатно. Агресија је и једно и друго.

Агресија такође инспирише на агресију. Тако ако се колегиница непристојно обуче на испит и таква дође код професора, небитно којега, онда може и да очекује агресију према себи, ма у ком виду била, почев од набацивања, навалентности па све до избацивања напоље. Тако ко шта сеје то и пожање.
Све причајући лепу причу о Европи.. одведоше нас у Африку.
"Један сексуални партнер за цео живот"
Учите децо, дан и ноћ. Знање је сила, знање је моћ. Ко учити неће, тај не може проћ.

:arrow: Да ли је паметнији Суботић као Dr или Др?
User avatar
nikolav
Site Administrator
Posts: 1186
Joined: Sat Sep 10, 2005 12:36 am

Re: Prof. Dr Milan Prostran

Post by nikolav »

Uf, znači ti si od onih koji smatraju da je žena kriva prilikom silovanja jer se provokativno obukla...

Razmišljam da li da te banujem trajno sa ovog foruma, a u svakom slučaju će ovaj tvoj post ostati na ovoj temi kao svojevrsno svedočanstvo ljudske gluposti i oholosti.
"It seems to me that if you or I must choose between two courses of thought or action, we should remember our dying and try so to live that our death brings no pleasure on the world." John Steinbeck
User avatar
legenda
Forumski specijalizant
Posts: 226
Joined: Wed Oct 21, 2009 12:54 pm
Location: Београд
Contact:

Re: Prof. Dr Milan Prostran

Post by legenda »

nikolav wrote:Uf, znači ti si od onih koji smatraju da je žena kriva prilikom silovanja jer se provokativno obukla...

Razmišljam da li da te banujem trajno sa ovog foruma, a u svakom slučaju će ovaj tvoj post ostati na ovoj temi kao svojevrsno svedočanstvo ljudske gluposti i oholosti.
Ја то нисам рекао, и није лепо да ми у недостатку аргумената спочитаваш такве глупости. Кривица никако, али будимо реални, када провокативно обучена налети на неког ко слабо толерише своју фрустрираност њеним провокативним облачењем, онда се може десити и силовање. 100 људи - 100 ћуди. Исто се тако може десити и да пристојно обучена налети на силоватеља, па да буде силована.

Бановати ме можеш, то је најмањи проблем, али ти то неће дати одговарајуће аргументе, уколико ти уопште желиш да разговараш.
Све причајући лепу причу о Европи.. одведоше нас у Африку.
"Један сексуални партнер за цео живот"
Учите децо, дан и ноћ. Знање је сила, знање је моћ. Ко учити неће, тај не може проћ.

:arrow: Да ли је паметнији Суботић као Dr или Др?
User avatar
RandomName
Forumski student
Posts: 22
Joined: Mon Jan 18, 2010 7:12 am

Re: Prof. Dr Milan Prostran

Post by RandomName »

legenda wrote:Непристојно облачење женска је оно облачење које више открива него што скрива, било услед недостатка одеће, било услед тога што је иста преуска.

С обзиром да се мушко сексуално узбуђује примарно чулом вида, када се женско тако нападно обуче, оно врши агресију на мушкарца изазивајући му снажан осећај непријатности и немогућности да сврсисходно реагује услед недостатка погодне околине за то. Неке то имају освешћено па отворено кажу - волим да их гледам како се презнојавају кад им завртим дупетом испред носа или кад им истрћим груди под нос итд.. То му га дође исто као кад он њу млати, а она се презнојава и осећа непријатно. Агресија је и једно и друго.
Razumijem sta hoces da kazes u potpunosti, ali previse si to drasticno shvatio.

Vecina muskaraca (bar koje ja poznajem) se priuci da se normalno ponasa oko atraktivne zenske.
Neke MALO dezorjentise, a neke cak i stimulise da budu u svom elementu.
Sad balavljenje je vise za nekog vica i anegdote. Realno ko ne zna s 20+ da podnese dobru zensku nije bas sazrio.

Znam i sta je vulgarno zensko. Al to je njen problem, moj je bio u 2 srednje mozda.

Uostalom i musko moze biti seksipilno zenama, (doduse rjedje u istoj mjeri) ali vidjoh slucajeva gdje covjek bodibilder ima killer-triceps da se koleginice znoje i gube.
Jel i on to mora to da pokrije? Nema kratkih rukava?

Po prici mi djelujes malo ustogljeno :violin: Chillax
User avatar
legenda
Forumski specijalizant
Posts: 226
Joined: Wed Oct 21, 2009 12:54 pm
Location: Београд
Contact:

Re: Prof. Dr Milan Prostran

Post by legenda »

Колега, ја не говорим о атрактивном женску, већ о провокативном женску.

Тешко да има пуно мушкараца који су толико хладни поред провокативно обученог женска, осим ако изузмемо хомиће, као и оне мртваке код којих и Ерос зева од досаде. Ово наравно не значи да се нормалан мушкарац не може баш никако контролисати у прируству таквих.

Жене се већином не узбуђују чулом вида, већ чулом додира, тако да им гледање трицепса није никакав проблем.
Све причајући лепу причу о Европи.. одведоше нас у Африку.
"Један сексуални партнер за цео живот"
Учите децо, дан и ноћ. Знање је сила, знање је моћ. Ко учити неће, тај не може проћ.

:arrow: Да ли је паметнији Суботић као Dr или Др?
User avatar
RandomName
Forumski student
Posts: 22
Joined: Mon Jan 18, 2010 7:12 am

Re: Prof. Dr Milan Prostran

Post by RandomName »

--
Shvatam sta hoces da kazes ali mene i vecinu ljudi ne tangira sto je ona polugola, mada to ne smatram pristojnim. Ali definitivno ne smatram agresijom.

Ima verbalna, fizicka (pa cak i pasivna agresija). Provokantan izgled mi nije agresija.
Vise mi prija (fizioloski) nego sto me potresa.
"Smeta" mi sa aspekta manira i vjerovatnu tu djevojku necu postovati kao osobu.

I stvarno osoba koju to narocito provocira mi nije bas zrela ili bar naviknuta na zensko.
User avatar
legenda
Forumski specijalizant
Posts: 226
Joined: Wed Oct 21, 2009 12:54 pm
Location: Београд
Contact:

Re: Prof. Dr Milan Prostran

Post by legenda »

То би онда значило да ти прија воајеризам. Да ли си то хтео да кажеш? Прија ти да гледаш полуголо женско, иако не можеш да завршиш посао до краја, што је по дефиницији фрустрација (уколико ти акција природно тежи циљу, тј.кревету), чега је и то женско дубоко свесно, и ти то не сматраш агресијом на своју личност???

Колега, агресија је свака акција која наноси штету другом човеку, а свесно фрустрирање другог човека - дефинитивно није пријатељска акција.
Све причајући лепу причу о Европи.. одведоше нас у Африку.
"Један сексуални партнер за цео живот"
Учите децо, дан и ноћ. Знање је сила, знање је моћ. Ко учити неће, тај не може проћ.

:arrow: Да ли је паметнији Суботић као Dr или Др?
User avatar
RandomName
Forumski student
Posts: 22
Joined: Mon Jan 18, 2010 7:12 am

Re: Prof. Dr Milan Prostran

Post by RandomName »

:think:

nidje veze..

Nije voajerizam, jer nije tajno. Npr kad pricam, flertuje sa takvom zenskom. Ona to donekle ocekuje, dok je suptilno i civilizovano.
A i ako bacim pogled PONEKAD, nisam joj usao u kucu. Nego je ona dosla takva u citaonu.

Ne nanosi mi nikakvu stetu.

I uziva i ona u meni valjda ako imam nesto musko, izgled, pricu...

Nije svaki flert, pokazivanje "atributa" cilj da dovede do kreveta, boze sacuvaj. Nismo seksualni manijaci.

Po definiciji, po definiciji.. jesil covjek il knjiga :)

Sve su ti tacne definicije i generalizacije al ko da ti nisu jasne neke osnovne zivotne stvari izmedju muskarca i zene.
Sto se nauci u osnovnoj i srednjoj.
User avatar
legenda
Forumski specijalizant
Posts: 226
Joined: Wed Oct 21, 2009 12:54 pm
Location: Београд
Contact:

Re: Prof. Dr Milan Prostran

Post by legenda »

Ајде да обрнемо ситуацију, пошто кажеш да си толико искусан.

Претпоставимо да си насамо са женом, испипао си је толико да је максимално узбуђена и једва чека да крене секс. Уместо да сместиш ствар у рупу, ти одједном кажеш да то нећеш. Па има ли то смисла, колега? :lol: :lol: :lol:
Све причајући лепу причу о Европи.. одведоше нас у Африку.
"Један сексуални партнер за цео живот"
Учите децо, дан и ноћ. Знање је сила, знање је моћ. Ко учити неће, тај не може проћ.

:arrow: Да ли је паметнији Суботић као Dr или Др?
User avatar
legenda
Forumski specijalizant
Posts: 226
Joined: Wed Oct 21, 2009 12:54 pm
Location: Београд
Contact:

O seksualnosti i agresiji, ženama i muškarcima...

Post by legenda »

RandomName wrote:A i ako bacim pogled PONEKAD, nisam joj usao u kucu. Nego je ona dosla takva u citaonu.

Ne nanosi mi nikakvu stetu.
То се не види одмах колега, већ на испиту, кад те професор окрене питати где си све гледао у читаоници и с којом последњом намером :) :) :)
Све причајући лепу причу о Европи.. одведоше нас у Африку.
"Један сексуални партнер за цео живот"
Учите децо, дан и ноћ. Знање је сила, знање је моћ. Ко учити неће, тај не може проћ.

:arrow: Да ли је паметнији Суботић као Dr или Др?
User avatar
RandomName
Forumski student
Posts: 22
Joined: Mon Jan 18, 2010 7:12 am

Re: O seksualnosti i agresiji, ženama i muškarcima...

Post by RandomName »

Ma bjazi, ne razglaba mi se o neki najbanalnim zivotnim stvarima koje su uglavnom ljudima jasne.

Dobro je sto je izmjestena tema a sto se mene tice moze se sve brisati.. :whistle:

pozz
User avatar
legenda
Forumski specijalizant
Posts: 226
Joined: Wed Oct 21, 2009 12:54 pm
Location: Београд
Contact:

Re: O seksualnosti i agresiji, ženama i muškarcima...

Post by legenda »

Колега, зашто брисати овако добру тему? Мораш признати да подстиче на размишљање...

Ето рецимо сви смо чули да се глупаче "лакше" облаче, али развој женских гаћа кроз историју капитализма мислим да то и доказује.

Ево гледај доле слику - почев од поштене мануфактуре, затим преко класичног капитализма, па све до најпохлепнијег неолибералног капитализма.

Ово је стварно добра фора како да уложиш мање и зарадиш више.

Најбоље би требало да се продају виртуелне гаће, а глупаче неће схватати да су голе :lol: :lol: :lol:

Image
Све причајући лепу причу о Европи.. одведоше нас у Африку.
"Један сексуални партнер за цео живот"
Учите децо, дан и ноћ. Знање је сила, знање је моћ. Ко учити неће, тај не може проћ.

:arrow: Да ли је паметнији Суботић као Dr или Др?
User avatar
xechasiar
Forumski specijalista
Posts: 628
Joined: Wed Mar 13, 2024 9:27 am

Re: O seksualnosti i agresiji, ženama i muškarcima...

Post by xechasiar »

Post Reply