NBA Playoffs

Post Reply
User avatar
ThePretender
Forumski stažista
Posts: 150
Joined: Sun Nov 07, 2010 8:10 am
Location: Novi Sad

NBA Playoffs

Post by ThePretender »

Prati li neko? Za koga navijate?
See one, do one, teach one!

"There are Pretenders among us. Geniuses with the ability to become anyone they want to be."
User avatar
Elanor
Forumski specijalizant
Posts: 239
Joined: Thu Jun 04, 2009 1:58 pm
Location: Beograd

Re: NBA Playoffs

Post by Elanor »

Celtics! GUbe 2:0 znam, ali nadam se da ce se izvuci :) Inace od svih koji su ostali ako ne osvoje Celticsi, najradije bih da osvoji Chicago, Lakerse i Miami ne podnosim :)
I'm too f***in' good, and f***in' proud...
Image
User avatar
ThePretender
Forumski stažista
Posts: 150
Joined: Sun Nov 07, 2010 8:10 am
Location: Novi Sad

Re: NBA Playoffs

Post by ThePretender »

Elanor wrote:Celtics! GUbe 2:0 znam, ali nadam se da ce se izvuci :) Inace od svih koji su ostali ako ne osvoje Celticsi, najradije bih da osvoji Chicago, Lakerse i Miami ne podnosim :)
Znači ne verujem, kao da sam ja napisala! :)
Celticsi su mi omiljeni tim, D.Rose jedan najomiljenijih igrača, Lakerse ne volim još od doba kad su bili glavni rivali Kingsa i ekipe Divac, Stojaković, Bibby, Webber... a Miami, mislim LeBron give me a break! Dallas takođe ne volim zbog Nowitzkog, ali nadam se da će razbili Lakerse sa 4-0. Oklahoma City i Memphis ništa posebno, tako da mi je tu sve jedno ko će ići dalje.
See one, do one, teach one!

"There are Pretenders among us. Geniuses with the ability to become anyone they want to be."
User avatar
nikolav
Site Administrator
Posts: 1186
Joined: Sat Sep 10, 2005 12:36 am

Re: NBA Playoffs

Post by nikolav »

O bože, 'ajmo sad svi muškarci medicinskih fakulteta u Srbiji - kolektivno samoubistvo! Dve devojke jedine raspravljaju na temi o NBA plejofu :o! A ja, bivši košarkaš, nekada najveći napaljenik na NBA, sad ne znam ni ko igra s kim...
"It seems to me that if you or I must choose between two courses of thought or action, we should remember our dying and try so to live that our death brings no pleasure on the world." John Steinbeck
User avatar
Elanor
Forumski specijalizant
Posts: 239
Joined: Thu Jun 04, 2009 1:58 pm
Location: Beograd

Re: NBA Playoffs

Post by Elanor »

E nikolav, nikolav, sta ovaj fax napravi od tebe...
I'm too f***in' good, and f***in' proud...
Image
User avatar
nikolav
Site Administrator
Posts: 1186
Joined: Sat Sep 10, 2005 12:36 am

Re: NBA Playoffs

Post by nikolav »

Nažalost, u toj šali ima mnogo istine... :violence-uzi:
"It seems to me that if you or I must choose between two courses of thought or action, we should remember our dying and try so to live that our death brings no pleasure on the world." John Steinbeck
User avatar
ThePretender
Forumski stažista
Posts: 150
Joined: Sun Nov 07, 2010 8:10 am
Location: Novi Sad

Re: NBA Playoffs

Post by ThePretender »

nikolav wrote:O bože, 'ajmo sad svi muškarci medicinskih fakulteta u Srbiji - kolektivno samoubistvo! Dve devojke jedine raspravljaju na temi o NBA plejofu :o! A ja, bivši košarkaš, nekada najveći napaljenik na NBA, sad ne znam ni ko igra s kim...
Bivša košarkašica :)
Btw ako se svi ubijete ko će nam ostati i ovako ima malo muškaraca na faksu ;)
See one, do one, teach one!

"There are Pretenders among us. Geniuses with the ability to become anyone they want to be."
User avatar
xechasiar
Forumski specijalista
Posts: 628
Joined: Wed Mar 13, 2024 9:27 am

Re: NBA Playoffs

Post by xechasiar »

Post Reply