Novi sajt!!!

zvanične objave koje se tiču portala belimantil.info, read-only forum. Podforumi su slobodni za diskusiju.
Forum rules
Ukoliko imate problema sa registracijom, funkcionisanjem foruma ili nečim drugim obratite nam se putem emaila : office@belimantil.info
User avatar
ilke
Forumski stažista
Posts: 153
Joined: Sun Sep 19, 2010 10:23 am

Re: Novi sajt!!!

Post by ilke »

Google nas voli!
Izuzetno mi je zadovoljstvo da vas obavestim da smo dobili "site links" ispod prvog pogodka na Google-u kada ukucate "beli mantil"!
Možda već neki zanju, site links se zaslužuje i dodeljuju ga Google-ovi botovi ako zaključe analizom da je sajt popularan, posećen i da ima više odvojenih sekcija koje su jako posećene!
Mi smo odmah dobili maksimalnih 6 site link-ova!
Naš je i drugi pogodak, to je zasebno forum sa 3 site linka.

Hvala vam svima na poverenju!
Mi ćemo se, kao i do sada, truditi da opravdamo to poverenje a uskoro vam donosimo i neke fantastične novine!
Nijedna životinja nije povređena tokom snimanja ove fotografije.
User avatar
dradmin1
Site Administrator
Posts: 1531
Joined: Sun Nov 02, 2008 1:31 pm

Re: Novi sajt!!!

Post by dradmin1 »

Ovo sam i ja tek sad video... BRAVO ZA NAS I SVE VAS!!! :)
User avatar
dradmin3
Site Administrator
Posts: 23
Joined: Sun Sep 19, 2010 1:27 pm

Re: Novi sajt!!!

Post by dradmin3 »

Drugi pogodak ima 4 site linka :ugeek: :clap:
"Arguing on the internet is like running at the special Olympics. Even if you win, you're still retarded."
User avatar
nikolav
Site Administrator
Posts: 1186
Joined: Sat Sep 10, 2005 12:36 am

Re: Novi sajt!!!

Post by nikolav »

:clap: :clap: :clap:

A prvih 7 rezultata je naše :dance:
"It seems to me that if you or I must choose between two courses of thought or action, we should remember our dying and try so to live that our death brings no pleasure on the world." John Steinbeck
User avatar
Elanor
Forumski specijalizant
Posts: 239
Joined: Thu Jun 04, 2009 1:58 pm
Location: Beograd

Re: Novi sajt!!!

Post by Elanor »

Gugl :) Lav it :)
I'm too f***in' good, and f***in' proud...
Image
User avatar
ilke
Forumski stažista
Posts: 153
Joined: Sun Sep 19, 2010 10:23 am

Re: Novi sajt!!!

Post by ilke »

Poštovane kolege,

U toku je nagradni foto konkurs u organizaciji našeg i vašeg portala!

Svoje fotografije možete priložiti ovde, na Rete medicorum, u foto album grupe „Nagradni foto konkurs 2011.“
Konkurs će trajati do 1. septembra kada će fotografija koja kroz sistem za glasanje i ocenjivanje fotografija, koji se nalazi ispod svake fotografije, sakupi najviše glasova i ponese najvišu ocenu!

Fotografije moraju biti autorske, nemojte dostavljati tuđe šaljive ili zanimljive fotografije koje pronađete na Internetu jer će takve biti uklonjene iz konkursa.
Tema fotografija je otvorena. Fotografije koje se mogu okarakterisati kao vulgarne ili uvredljive bilo za grupe ili pojedinca biće takođe uklonjene iz konkursa.

I, naravno, najvažnije, nagrada!
Korisnik čija je fotografija koja pobedi po isteku konkursa biće nagrađen sa Spirit-ovim Instrulite Diagnostic Penlight-om! Lampica i otoskop sa izmenjivim nastavcima u jednom!
Više nego koristan instrument!

Očekujemo vaše fantastične fotografije i želimo vam puno sreće!

Vaš Beli Mantil :D
Nijedna životinja nije povređena tokom snimanja ove fotografije.
Post Reply