Oscar 2011

ponovo radi bioskop. Šta ste poslednje gledali? Gde ima dobra žurka? Šta preporučujete?
Post Reply
User avatar
ThePretender
Forumski stažista
Posts: 150
Joined: Sun Nov 07, 2010 8:10 am
Location: Novi Sad

Oscar 2011

Post by ThePretender »

Evo ko su svi nominovani https://oscar.go.com/nominations
Imate li nekog favorita? Postoji li neki glumac/glumica ili film koji su po vašem mišljenju zaslužili nominaciju, ali to nisu dobili?
See one, do one, teach one!

"There are Pretenders among us. Geniuses with the ability to become anyone they want to be."
User avatar
dradmin1
Site Administrator
Posts: 1531
Joined: Sun Nov 02, 2008 1:31 pm

Re: Oscar 2011

Post by dradmin1 »

Mislim da En Hetavej glumi u nekom filmu... U svakom slučaju, navijam za NJU! Prelepa je! :)
User avatar
Elanor
Forumski specijalizant
Posts: 239
Joined: Thu Jun 04, 2009 1:58 pm
Location: Beograd

Re: Oscar 2011

Post by Elanor »

Meni je ona bas meh... Mada mislim ni da je nema u konkurenciji :D U svakom slucaju navijacu za Kristijana Bejla za sporednu ulogu, za Helen Bonam Karter, Za Iron Man 2 za specijalne efekte, Tron: Legacy za zvuk... I Inception da dobije brdo oskara posto je jako dobar film... Mada nisam gledala brdo ovih filmova :) Eto tako....
I'm too f***in' good, and f***in' proud...
Image
User avatar
Ceftriaxone
Moderator
Posts: 414
Joined: Wed May 30, 2007 4:24 pm
Location: Београд

Re: Oscar 2011

Post by Ceftriaxone »

Kakaav sam ja to fudbalski zaljubljebik,kad sam Montevideo gledao pre 2 dana. Iako vecinu ovih kandidata nisam gledao,slobodan sam da kazem da je velika steta sto nas film nije jedan od kandidata! Dugo nisam gledao nista interesantnije. Kakav crni inception kakvi bakraci...

Sent from my HTC Desire using Tapatalk
User avatar
xechasiar
Forumski specijalista
Posts: 628
Joined: Wed Mar 13, 2024 9:27 am

Re: Oscar 2011

Post by xechasiar »

Post Reply