eeeeeeeeee da vas pitam nesto...

Post Reply
User avatar
Anchy_90
Forumski student
Posts: 6
Joined: Wed Aug 11, 2010 5:53 pm

eeeeeeeeee da vas pitam nesto...

Post by Anchy_90 »

ovako pojavio mi se "potkozni" ulkus ako je to to....na dnu ledja pa me zanima od cega to nastaje i postoji li neka krema ili bilo sto protiv toga....aaaaaaaaaaaaaaaa?????????????
User avatar
dradmin1
Site Administrator
Posts: 1531
Joined: Sun Nov 02, 2008 1:31 pm

Re: eeeeeeeeee da vas pitam nesto...

Post by dradmin1 »

Anchy, ovo je već drugi put da postavljaš temu koja ima naslov na osnovu kog ne može da se zaključi šta želiš da pitaš! Molim te da to više ne radiš!
Drugo, postavljaš medicinsko pitanje u delu "forum"? Potpuno pogrešno mesto za to!
Ostaviću ti poruku par dana, ako neko hoće da odgovori, a onda ću je obrisati... Ubuduće ću brisati sve poruke koje nemaju odgovarajući "subject"!
User avatar
marqobg
Forumski student
Posts: 20
Joined: Mon Jul 06, 2009 4:36 pm

Re: eeeeeeeeee da vas pitam nesto...

Post by marqobg »

Anchy, swećo, to se srpski zove urasla dlaka (aka. uRasLa DlaKa) :dance: ako ne pukne samo, idi kod hirurga da to malo pročeprka i kreni da se šminkaš za beer fest. Pozdrav
User avatar
nikolav
Site Administrator
Posts: 1186
Joined: Sat Sep 10, 2005 12:36 am

Re: eeeeeeeeee da vas pitam nesto...

Post by nikolav »

Marqo, srećo, to se zove pilonidalni sinus :mrgreen:.
"It seems to me that if you or I must choose between two courses of thought or action, we should remember our dying and try so to live that our death brings no pleasure on the world." John Steinbeck
User avatar
Anchy_90
Forumski student
Posts: 6
Joined: Wed Aug 11, 2010 5:53 pm

Re: eeeeeeeeee da vas pitam nesto...

Post by Anchy_90 »

jao bas vam hvala ...........divni ste.... :D ..........A dr adminu se izvinjavam nova sam na forumu pa nisam bas informisana o proceduri i nacinu rada...
Post Reply