Steven Seagal - ovaj čovek je neuništiv!

ponovo radi bioskop. Šta ste poslednje gledali? Gde ima dobra žurka? Šta preporučujete?
Post Reply
User avatar
Stefan
Forumski stažista
Posts: 118
Joined: Thu Jun 01, 2006 5:25 pm

Steven Seagal - ovaj čovek je neuništiv!

Post by Stefan »

Valjda ima još neko na našem faxu ko voli da vidi koliko će ovaj JUNAK uspeti da unesreći raznih likova, i da ode kući neogreban!

Image
Look inside, look inside your tiny mind, and look a bit harder, cause we’re so uninspired, so sick and tired, of all the hatred you harbor... F.U.
User avatar
nikolav
Site Administrator
Posts: 1186
Joined: Sat Sep 10, 2005 12:36 am

Re: Steven Seagal - ovaj čovek je neuništiv!

Post by nikolav »

Otkud ti on pade na pamet :shock:? Pretpostavljam da si video "The Keeper", ja sam ga upravo skinuo :mrgreen:. Voleo bih da vidim neki film u kojem bi se susreli on, Čak Noris, Džon Meklejn i Džek Bauer, au ala bi tu prštalo :lol:!
"It seems to me that if you or I must choose between two courses of thought or action, we should remember our dying and try so to live that our death brings no pleasure on the world." John Steinbeck
User avatar
Elanor
Forumski specijalizant
Posts: 239
Joined: Thu Jun 04, 2009 1:58 pm
Location: Beograd

Re: Steven Seagal - ovaj čovek je neuništiv!

Post by Elanor »

Hehe čovek je superheroj :D Mada je moj favorit i dalje John McClain :D
I'm too f***in' good, and f***in' proud...
Image
User avatar
Stefan
Forumski stažista
Posts: 118
Joined: Thu Jun 01, 2006 5:25 pm

Re: Steven Seagal - ovaj čovek je neuništiv!

Post by Stefan »

Jeste, skinuo sam taj njegov novi film! Kažu da je kopija filma "Man on fire", koji je verovatno moj omiljeni film!
Čim pogledam podeliću ustiske!!! :)
Look inside, look inside your tiny mind, and look a bit harder, cause we’re so uninspired, so sick and tired, of all the hatred you harbor... F.U.
User avatar
Stefan
Forumski stažista
Posts: 118
Joined: Thu Jun 01, 2006 5:25 pm

Re: Steven Seagal - ovaj čovek je neuništiv!

Post by Stefan »

Hahahahaah!
Pa ovaj film vredi pogledati, makar prvih 10 minuta!!!!
Prvo - govori kao da je crnac iz geta!
Drugo - nisam ga nikada video da je toliko blizu smrti (upucan, jedva su ga spasli). Obično je neogreban kroz ceo film!
Treće - dok medicinska sestra u bolnici priča kako nema moždanu aktivnost i nisu sigurni da li će se ikada probuditi iz kome, on uzima pištolj i tašne te devojke što je došla da ga poseti... Čovek koji nema moždanu aktivnost... Valjda njemu moždana aktivnost nije ni potrebna!

I sve to u prvih 10 minuta filma (zajedno sa špicom).
Možda je ovo njegov najbolji film IKADA! :)
Look inside, look inside your tiny mind, and look a bit harder, cause we’re so uninspired, so sick and tired, of all the hatred you harbor... F.U.
User avatar
Stefan
Forumski stažista
Posts: 118
Joined: Thu Jun 01, 2006 5:25 pm

Re: Steven Seagal - ovaj čovek je neuništiv!

Post by Stefan »

O da! Nastavilo se sve u istom stilu...
Čudi me samo što nije smuvao neku ribu, iako mu se ta što je keepuje nabacivala!
Hajde nek pogleda još neko pa da se malo smejemo zajedno!

Još par lepih rečenica iz filma:
"Kako su te upucali, doktori kažu da je čudo što možeš da hodaš" (a oni ga upucali u rame i u grudi)
"Ti si inspiracija za sve ljude u specijalnim jedinicama... te povrede bi svakoga ubile, a ti si preživeo"
Look inside, look inside your tiny mind, and look a bit harder, cause we’re so uninspired, so sick and tired, of all the hatred you harbor... F.U.
User avatar
xechasiar
Forumski specijalista
Posts: 1245
Joined: Wed Mar 13, 2024 9:27 am

Re: Steven Seagal - ovaj čovek je neuništiv!

Post by xechasiar »

инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоtuchkasинфоинфо
Post Reply